Przesyłki kurierskie do Holandii | Blog | Boxfox

Przesyłki kurierskie do Holandii

12 października 2021

Przesyłki kurierskie do Holandii

Szukasz taniej, szybkiej i bezpieczniej wysyłki paczki do Holandii? Przesyłki kurierskie do Holandii – wszystko, co musisz wiedzieć o nadaniu paczki do Holandii, jak zamówić kuriera, jakie warunki od Boxfox otrzymają e-commercy wysyłające swoje towary cyklicznie, a także jakie są ceny paczki do Holandii dla klientów indywidualnych. Koniecznie przeczytaj poniższy artykuł i dowiedź się, jak tanio wysłać paczkę do Holandii.

Jak zamówić kuriera do Holandii?


Holandia, czy wiesz że…?
  • Rower, wiatraki, tulipany, sery, kanały, chodaki… to skojarzenia związane z Holandią.
  • Holandia jest 7 razy mniejsza od Polski.
  • Prawie każdy mieszkaniec Królestwa Niderlandów posiada rower.
  • Holandia słynie z polderów, czyli depresyjnych terenów nadmorskich.
Czy wiesz, co łączy Polaków i Holendrów?
  • Miłość do piłki nożnej, jako sport narodowy.
  • Z przyjemnością wybieramy formę aktywności fizycznej jaką jest rower.
Holandia jest jednym z mniejszych krajów Europy Zachodniej nad Morzem Północnym. Stolicą Państwa jest Amsterdam, liczy około 830 000 mieszkańców. Kolejne większe miasta Holandii to: Rotterdam, Hada, Utrecht, Eindhoven, Delf, Masstricht, Breda, Groningen. Królestwo Niderlandów odwiedzają turyści nie tylko ze względu na zabytki ale również na holenderską kuchnię, która bazuje na ziemniakach i serach.

Paczki z Polski do Holandii dla e-commerce

Wysyłka przesyłek do Holandii dla sklepów internetowych jest popularnym kierunkiem. Dotyczy to również małych firm, która sprzedają swoje produkty za pośrednictwem platform sprzedaży lub bezpośrednio do klienta. Dlatego jeśli prowadzisz sklep on-line i twoja sprzedaż jest wyłącznie na terenie kraje, może warto pomyśleć by zwiększyć zasięg sprzedaży? Zanim jednak rozpoczniesz e-handel do Niderlandów, przygotuj swój sklep m.in. dostosowanie wersji językowej sklepu oraz wdrożenie zagranicznych form płatności. Następnie poszukaj brokera kurierskiego dla przesyłek zagranicznych. Rozpocznij współprace ze sprawdzonym i najlepiej ocenianym na Opineo.pl serwisem kurierskim jakim jest Boxfox. Możesz nadawać przesyłki do Holandii bez zbędnych formalności – umowy. Sprawdź naszą ofertę dla firm. Przedstaw nam prognozę ilości Twoich przesyłek, wagę, wymiary oraz kraje (kierunki). Przygotujemy dla Ciebie dedykowany cennik dla e-biznesu. Z nami masz pewność że Twoja przesyłka szybko i tanio zostanie doręczona do odbiorcy w Holandii.

Tanie przesyłki do Holandii dla osób prywatnych

Okazjonalna i tania przesyłka dla klientów indywidualnych jest również możliwa za pośrednictwem Boxfox. Jeśli szukasz szybkiej i ekonomicznej przesyłki do Holandii wejdź na Boxfox.pl i zamów kuriera. Zamówienie kuriera jest łatwe i szybkie. Nie musisz zakładać konta w serwisie. Uzupełnij dane w intuicyjnym formularzu zamówienia i ciesz się ekspresową wysyłką do Niderlandów. Zapewniamy usługę od drzwi do drzwi.

Jak zamówić kuriera do Holandii?

Szukasz taniego kuriera do Holandii z Krakowa, Warszawy a może Poznania? Prowadzisz firmę, która prowadzi wysyłkę do Niderlandów? Dobrze trafiłeś! Najtaniej zamówisz przesyłkę do Holandii w serwisie Boxfox. Do Holandii współpracujemy ze sprawdzonym Przewoźnikiem GLS, więc masz pewność że Twoja paczka szybko i bezpiecznie zostanie doręczona do Odbiorcy.

Koszt przesyłki do Holandii

Koszt wysyłki paczki do Holandii rozpoczyna się już od 47,35 zł/netto. Cena zawiera: nadanie i doręczenie kurierem, wydruk listów przewozowych, opłaty paliwowe. Najtaniej nadasz paczkę do Holandii w pudełku kartonowym o regularnym kształcie prostopadłościanu. Cena przesyłki do Holandii zależy od przewoźnika, wagi oraz wymiarów przesyłki. Transport lądowy paczek do Holandii jest najbardziej ekonomiczny, cena przesyłki jest ważna nie tylko dla klienta biznesowego ale również podczas wysyłki okazjonalnej osób prywatnych.

Jak monitorować przesyłkę do Holandii

Przewidywany transport paczki do Holandii to około 3 dni robocze. W Boxfox.pl możesz w pełni wygodnie monitorować online status nadanej przesyłki, od momentu złożenia zamówienia do doręczenia. Śledzenie przesyłki jest ważne zarówno dla nadawcy jak i odbiorcy. Dodatkowo kompletny mailing w Boxfox.pl jest na tyle szczegółowy i skuteczny, że użytkownik zaraz po złożeniu zamówienia otrzymuje podsumowanie zlecenia (potwierdzenie danych adresowych, termin nadania, numer listu przewozowego, link do monitoringu). Odbiorca otrzymuje również wiadomość o złożonym zamówieniu przez zlecającego i nadaniu paczki.

Szybka i bezpieczna paczka do Holandii

Za pośrednictwem Boxfox.pl możesz nadać szybką i bezpieczną paczkę do Holandii. Odbiór i doręczenie przesyłki jest na wskazane adresy w szczegółach zamówienia, jest to szczególnie ważne dla użytkowników podczas pandemii COVID-19, którzy cenią sobie usługę „door to door”. Warto podkreślić że naszym partnerem w transporcie przesyłek do Holandii jest GLS. Kurier GLSu przyjedzie do twojego domu, biura, tymczasowego miejsca pobytu z wydrukowaną etykietą na paczkę. Dlatego nie musisz się martwić o wydruk listów przewozowych. Zrobimy to za Ciebie! Pamiętaj również, że w cenie wysyłki paczki do Holandii jest zawarte ubezpieczenie zupełnie gratis. Ubezpieczenie zapewnia bezpieczeństwo w razie zagubienia lub uszkodzenia paczki.

Czas doręczenia przesyłki do Holandii

Ile trwa transport przesyłki do Holandii? Przewidywany czas doręczenia przesyłki do Holandii to 3 dni robocze. Czas dostarczenia do większych miast Niderlandów takich jak: Amsterdam, Haga, Utrecht, Rotterdam, Eindhoven, Zwolle, Alkmaar, Groningen, Leeuwarden, Breda, Delft, Maastricht jest znacznie szybszy niż do mniejszych miejscowości lub obszarów wiejskich. Jest to związane z bliskością sortowni danych przewoźników do dużych miast.

Jak przygotować przesyłkę do Holandii?

Przygotowanie przesyłki do transportu jest szczególnie ważne w przesyłkach zagranicznych. Jest to związane z dłuższym czasem „podróży” paczki do adresata. Droga paczki przez kraje pośrednie pomiędzy nadawcą a odbiorcą oraz automatyzacją sortowni powoduje że opakowania kartonowe przesyłek są narażone na wstrząsy, drgania. Dlatego aby mieć pewność że twoja przesyłka zostanie doręczona terminowo i bezpiecznie pamiętaj o głównych zasadach pakowania. Przygotuj odpowiednie pudełko kartonowe. Najlepiej o podwójnych, potrójnych ściankach. Zabezpiecz prawidłowo wysyłany przedmiot np. folią bąbelkową, w razie kilku mniejszych przedmiotów oddziel separatorami. Następnie wypełnij w środku wolne przestrzenie pomiędzy przedmiotem a kartonem wypełniaczami, które zamortyzują wstrząsy podczas transportu przesyłki. Poprawnie przygotowaną przesyłkę dokładnie pozaklejaj taśmą. Unikaj pakowania swoich produktów, prezentów do używanych pudełek kartonowych. Często karton ponownego użytku nie jest już aż tak wytrzymały. Jeśli jednak zlecający zdecyduje się na wysyłkę w kartonie „second-hand” sprawdź i usuń poprzednie etykiety i listy przewozowe. Stare etykiety mogą wydłużyć czas doręczenia i mieć negatywny wpływ na poprawność sortowania w hubach kurierskich.