Kurier Polska - Bułgaria | Blog | Boxfox

Kurier Polska – Bułgaria

27 sierpnia 2021

Kurier Polska – Bułgaria

Bułgaria, w skrócie…

Bułgaria położona w Europie południowej nad Morzem Czarnym. Graniczny z Rumunią, Serbią, Macedonią Północną, Grecją i Turcją. Główne miasta to: Sofia – stolica Bułgarii, Płowdiw, Warna, Burgas, Ruse, Stara Zagora, Plewen i Wraca. Bułgaria jest członkiem UE, ONZ, NATO. Przodujące sektory bułgarskiej gospodarki to: przemysł, handel, transport, turystyka i gastronomia. Zarówno eksport i import towarów z krajami UE jest związany głównie z takimi krajami UE jak: Niemcy, Włochy, Rumunia. Handel i gospodarka Bułgarii dynamicznie się rozwija, dlatego prognozy dla tego kraju są wzrostowe. Rynek Bułgarii wciąż nie jest aż tak nasycony jak rynki krajów zachodniej Europy. Dlatego firmy z krajów UE, w tym z Polski chętnie rozwijają swoją działalność właśnie o rynek bułgarski.

Jak zamówić kuriera Polska – Bułgaria?

Szukasz najtańszego kuriera z Polski do Bułgarii? Zamów kuriera online bez wychodzenia z domu za pośrednictwem Boxfox.pl:

1. Przygotuj przesyłkę – zapakuj wysyłany przedmiot do pudełka kartonowego o kształcie prostopadłościanu.
2. Uzupełnij formularz zamówienia – wprowadź dane adresowe, parametry przesyłki, informacje o zawartości przesyłki.
3. Zapłać za usługę kurierską – za pośrednictwem szybkiej formy płatności.
4. Przekaż przesyłkę kurierowi, kurier przyjedzie z wydrukowanymi etykietami.
5. Monitoruj drogę przesyłki do odbiorcy

Czas doręczenia przesyłki kurierem na trasie Polska – Bułgaria

Czas przewidywany doręczenia przesyłki do Bułgarii to 4 dni robocze. Zazwyczaj ten standardowy czas doręczenia się sprawdza. Jednak nie zapominaj, że czasem losowe sytuacje mogą mieć wpływ na opóźnienie w doręczeniu m.in. utrudnienia drogowe na trasie Polska – Bułgaria, nadwaga przesyłki, wielkość przesyłki przekracza ograniczenia gabarytowe itp.

Kurier Polska – Bułgaria dla osób prywatnych

Jesteś osobą prywatną i szukasz możliwości wysyłki paczki do Bułgarii? Dobrze trafiłeś! Z Boxfox.pl możesz nadać paczkę okazjonalnie, bez dodatkowych formalności m.in. zakładania konta w serwisie, podpisywania umów. Mimo że nie prowadzisz działalności, nadając w Boxfox.pl kilka paczek możesz liczyć na rabat. Wyślij do nas zapytanie przygotujemy dla Ciebie i Twoich bliskich ofertę dedykowaną.

Kurier Polska – Bułgaria dla biznesu i e-commerce

Nadawcy biznesowi, którzy regularnie nadają przesyłki do Bułgarii mogą liczyć w Boxfox.pl na duże zniżki m.in. nie policzymy Twojej e-firmie wagi wolumetrycznej, rabaty cenowe na dane przedziały wagowe, darmowy podjazd kuriera. Jeśli prowadzisz sklep online, zwiększ zasięg sprzedaży i wprowadź swoje produkty na rynek bułgarski. Boxfox.pl przygotuje dla Twojej firmy specjalną ofertę przesyłek zagranicznych. Nie wymagamy podpisywania umów oraz deklaracji miesięcznych nakładów przesyłek. Negocjuj z nami ceny przesyłek do Bułgarii, jesteśmy elastyczni dla firm po dłuższym okresie współpracy. W Boxfox.pl e-firmy płacą mniej! Oszczędzaj na przesyłkach kurierskich i rozwijaj handel zagraniczny, właśnie dzięki niskim cenom wysyłki. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczaj na kampanie reklamowe oraz przygotowanie dodatkowych wersji językowych e-sklepu, właśnie z myślą o Bułgarii.

Śledzenie statusu przesyłki: kurier Polska – Bułgaria

Wysyłając przesyłkę do Bułgarii możesz śledzić online aktualny status przesyłki. Mimo że przewidywany czas doręczenia paczki do Bułgarii to 4 dni robocze, monitorowanie przesyłki pozwala otrzymywać bieżące informacje. Aby monitorować przesyłkę należy wejść na otrzymany link w powiadomieniu mailowym po złożeniu zamówienia. Tracking przesyłki jest możliwy również na stronie przewoźnika GLS po wpisaniu nr listu przewozowego.

Ile kosztuje kurier Polska – Bułgaria?

Koszt najtańszej wysyłki paczki kurierem GLS z Polski do Bułgarii rozpoczyna się już od 93,90 zł/netto. Cena zawiera: myto, opłaty paliwowe, podjazd kuriera z wydrukowanymi listami przewozowymi, nadanie i doręczenie kurierem. Pamiętaj że cena dotyczy transportu samochodowego, który jest najtańszy. Od czego zależy cena przesyłki kurierskiej do Bułgarii? Głównym czynnikiem, który wpływa na cenę jest waga i gabaryt przesyłki. Pamiętaj że firma GLS w przesyłkach międzynarodowych ma ograniczenia wagowe w eksporcie oraz imporcie. Maksymalna waga paczki to 30 kg, dlatego pamiętaj o dokładnych pomiarach wagowych i stosuj się do zaleceń przewoźnika. Ponadto dla przewoźnika GLS warto zaznaczyć że suma obwodu podstawy oraz najdłuższego boku przesyłki nie może przekroczyć 300 cm. Przy czym najdłuższy bok paczki nie powinien przekroczyć 200 cm. Przekroczenie gabarytu przesyłki oznacza status paczki nienormatywnej, czyli sortowanej ręcznie. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami dla nadawcy oraz możliwym opóźnieniem w doręczeniu.

Kurier Polska – Bułgaria, jak przygotować i zapakować paczkę do wysyłki?

Odpowiednie i dokładne pakowanie przesyłki jest kluczowe aby przesyłka bezpiecznie i szybko została doręczona do odbiorcy. Dzięki poprawnemu zapakowaniu mamy pewność że przedmioty zostaną doręczone do adresata bez jakichkolwiek uszkodzeń. Optymalnie przygotuj i dopasuj pudełko kartonowe o kształcie regularnego prostopadłościanu do wysyłanego produktu. Zapakuj przesyłkę, tak by w środku zawartość nie przemieszczała się oraz zastosuj wypełniacze wolnych przestrzeni. Użyj również materiałów redukujących wstrząsy podczas sortowania przesyłek m.in. folie bąbelkowe, chipsy styropianowe, granulaty, wypełniacze itp. Podczas przygotowań przesyłki do nadania, pamiętaj o ekologii, stosuj upcykling. Dzięki proekologicznej postawie zredukujesz namiar odpadów w e-sklepie i zapłacisz mniej za materiały do pakowania.

Czego nie mogę wysłać kurierem GLS Polska – Bułgaria?

Zanim zdecydujesz się wysłać przesyłkę do Bułgarii, sprawdź czy Twój przedmiot nie jest na liście przedmiotów wyłączonych ze świadczenia usług transportu przewoźnika GLS. Zabronione jest wysyłanie rzeczy stwarzających zagrożenie życia i zdrowia pracowników sortowni oraz kurierów. Ponadto przedmioty delikatne, wymagające szczególnych warunków dostawy, alkohol oraz inne.

Ubezpieczenie paczki, kurier Polska – Bułgaria

W Boxfox.pl nadając przesyłkę do Bułgarii możesz czuć się pewnie, że Twoja paczka zostanie bezpiecznie doręczona do odbiorcy. Broker Boxfox.pl ubezpiecza wszystkie przesyłki w cenie wysyłki. Dlatego usługa transportu paczki Polska – Bułgaria jest najtańsza z Boxfox.pl właśnie dzięki zawartemu ubezpieczeniu w kwocie nadania. Nadawca powinien tylko zwrócić uwagę na poprawne zapakowanie przesyłki oraz aby nie umieszczać w paczce przedmiotów zabronionych. Wysyłaj tanio do Bułgarii z Boxfox.pl!

Kurier Polska – Bułgaria, reklamacja przesyłki

Na wypadek gdyby przesyłka na trasie Polska – Bułgaria została uszkodzona, zgłoś szkodę do serwisu Boxfox.pl w terminie do 7 dni od dnia doręczenia. Nie zapomnij o sporządzeniu protokołu szkody i zgłoszeniu uwag kurierowi w dniu doręczenia, jeśli: Twoja przesyłka ma widoczne uszkodzenia zewnętrzne kartonu, taśmy pakowej czy stretchu. Kompletna reklamacja powinna zawierać: protokół szkody podpisany przez kuriera, fakturę VAT lub paragon wartości towaru, zdjęcia uszkodzonego przedmiotu, zdjęcia zewnętrzne przesyłki wraz z widoczną etykietą, określ kwotę roszczenia. Czas rozpatrzenia reklamacji to 30 dni. W razie trudności lub problemów z reklamacją skontaktuj się z nami, otrzymasz skuteczną pomoc!

Tani kurier Polska-Bułgaria, jak obniżyć koszty wysyłki dla e-commerce?

Planujesz rozwinąć e-biznes na terenie całej Europy, a konkretnie do Bułgarii? Z Boxfox.pl wyślesz ekspresowo swoje przesyłki do klientów. Realizujemy najtańsze przesyłki do Bułgarii drogą lądową. Pamiętaj że rynek bułgarski dopiero się rozwija. Dlatego dzięki mniejszej konkurencji, łatwiej sprzedaż swoje produkty. Dodatkowo możesz jako pierwszy wprowadzić dany produkt na bułgarski rynek. W Boxfox.pl otrzymasz ofertę na niedrogie przesyłki do Bułgarii bez skomplikowanych umów czy deklaracji ilości przesyłki. Nasza cena jest końcowa i zawiera wszystkie opłaty w cenie przesyłki m.in.. opłaty paliwowe, myto drogowe, ubezpieczenie, podjazd kuriera. Współpracujemy tylko ze sprawdzonym przewoźnikiem GLS. Na cenę przesyłki na wpływ waga rzeczywista! Nie policzymy dla Twojej firmy wagi wolumetrycznej. Wprowadzać darmową dostawę w relacji B2C, nieznacznie podnieś ceny produktów, tak by odbiorca nie zauważył różnicy cenowej. Dzięki czemu możesz łatwo zachęcić kupujących bezpłatną usługą transportu.

Kurier Bułgaria – Polska, czyli jak wysłać przesyłkę z Bułgarii do Polski?

Nadajesz regularnie paczki z Polski do Bułgarii i zastanawiasz się czy Twój partner w Bułgarii może nadać przesyłkę do Ciebie w Polsce? Tak, z serwisu kurierskiego Boxfox.pl wyślesz paczkę również z Bułgarii do Polski. Całą usługę importu przesyłek z Bułgarii do Polski zamówisz online za pomocą wygodnego formularza zamówienia. W kalkulatorze obliczysz koszt wysyłki paczki. Czas doręczenia przesyłki z Bułgarii do Polski to 4 dni robocze. Cena przesyłki rozpoczyna się już od 155,95 zł/netto, usłudze od drzwi do drzwi. Cena zawiera już podjazd kuriera oraz ubezpieczenie. Import przesyłek z Bułgarii do Polski będzie świetnym udogodnieniem dla odbiorców z branży e-commerce, którzy w szybki i łatwy sposób zwrócą lub wymienią zamówiony towar.


Leave a comment