Wielkanocna paczka za granicę | Blog | Boxfox

Przesyłki międzynarodowe – wielkanocna paczka za granicę

27 sierpnia 2021

Przesyłki międzynarodowe – wielkanocna paczka za granicę

W przypadku gdy lockdown uniemożliwił Ci wyjazd zagraniczny na Wielkanoc do rodziny lub znajomych i planujesz wysyłkę paczki zagranicznej np. do DaniiFrancjiChorwacji lub innego kraju UE. Koniecznie przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź jak wysłać przesyłkę świąteczną kurierem międzynarodowym.

Poszukaj ciekawego pomysłu na prezent

Zaskocz swoją familie i przyjaciół kreatywnym upominkiem na Wielkanoc. Poszukaj pomysłu by sprawić przyjemność adresatowi. Co wysyłamy najczęściej? Zdecydowanie Top 5 najbardziej popularnych prezentów w ostatnim czasie to: książki, elektronika, ubrania, płyty CD, prezenty handmade. Oczywiście to tylko propozycje, pamiętaj bądź oryginalny. Niech prezent sprawi radość nie tylko odbiorcy ale także obdarowującemu.

Jak zapakować świąteczny podarunek?

Pamiętaj, odpowiednie zapakowanie prezentu jest bardzo ważne, aby wysyłany przedmiot nieuszkodzony i terminowo został doręczony do odbiorcy. Poniżej zapoznaj się z podstawowymi zasadami pakowania:

⇒ Przygotowuj pudełko kartonowe do prezentu, dostosuj wielkość pudełka.
⇒ Zabezpiecz należycie wysyłany przedmiot.
⇒ Wolne przestrzenie pomiędzy prezentem a ściankami kartonu wypełnij np. papierem, kartonem, folią bąbelkową, by w środku zawartość nie przemieszczała się.
⇒ Zamknij pudełko i dokładnie owiń taśmą klejącą, aby boki kartonu nie otworzyły się w transporcie.

Dodatkowo przesyłkę możesz owinąć folią stretch dla przewoźnika GLS, dzięki czemu wzmocni to przesyłkę. Unikaj łączenia lub grupowania paczek. Przesyłki nadajemy oddzielnie na oddzielnych dokumentach przewozowych.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat pakowania przesyłek zagranicznych przeczytaj więcej.

Nadaj paczkę zagraniczną wcześniej

Zapewne już teraz planujesz wysyłkę prezentu zagranicę do osoby bliskiej i szukasz ekonomicznego kuriera zagranicznego do jednego z krajów UE. Skorzystaj z usług Boxfox.pl i ciesz się ekspresową wysyłką. Przygotuj wysyłany prezent prawidłowo wcześniej do wysyłki i zamów kuriera z odpowiednim zapasem czasowym. Masz wtedy pewność, że przesyłka zostanie doręczona terminowo. Przykładowo przesyłka do Niemiec może zostać dostarczona nawet w 48 godzin. Więcej czasu potrzebuje np. przesyłka do HiszpaniiWłoch około 4 dni robocze. Dlatego nie zwlekaj zamów kuriera już dziś!

Podsumowując wysyłka przesyłek zagranicznych na Wielkanoc nie jest aż tak popularna jak „obsypywanie prezentami” na Święta Bożego Narodzenia. Mimo to w czasie pandemii, gdy nasza możliwość podróżowania za granicę jest mocno ograniczona, wysyłka paczki zagranicznej będzie niewątpliwie dobrą alternatywą. Oczywiście mamy na uwadze, że nawet najdroższy prezent nie zastąpi wspólnych spotkań z bliskimi.