Broker kurierski = tanie przesyłki | Blog | Boxfox

Broker kurierski = tanie przesyłki

12 października 2021

Broker kurierski = tanie przesyłki

Wraz ze spopularyzowaniem się Internetu w Polsce, wiele firm działających w handlu detalicznym zaczęła oferować swoje produkty także w sieci. Jest to ogromne ułatwienie dla drobnych przedsiębiorców, którzy już na początku swojej działalności mogą dotrzeć do nieporównywalnie większego grona odbiorców, niż w przypadku sprzedaży stacjonarnej. Jako bezpieczny broker i pośrednik kurierski gwarantujemy im profesjonalne nadawanie przesyłki. Jednak handel internetowy ma także drugą stronę, jaką jest konieczność wysłania przesyłki do klientów mieszkających w innych częściach kraju czy nawet za granicą. W tym celu nawiązuje się współpracę z kurierem, w czym pomagają usługi brokera. Przedsiębiorcy są zmuszeni zaproponować korzystne ceny dostawy, w przeciwnym wypadku klienci wybiorą konkurencję. Ostatnie badania rynku pokazują, że aż 61% konsumentów zadeklarowało sposób oraz koszt dostawy jako główny faktor mający wpływ na decyzję o zakupie. Ogromna większość klientów docenia darmową dostawę, 49% deklaruje, że nie ma zamiaru płacić za standardową przesyłkę. W przypadku firm generujących olbrzymie zyski ze sprzedaży nie jest to żaden problem, mogą sobie one pozwolić na podpisanie korzystnej umowy z firmą kurierską. Inaczej sytuacja wygląda w oczach drobnych przedsiębiorców, dla których całkowite pokrycie kosztów wysyłki paczki wiązałoby się ze znacznym uszczupleniem dochodów. Jeśli Ty także jesteś w takiej sytuacji, to najlepszą opcją dla Twojej firmy będzie skorzystanie z oferty bezpiecznego brokera Boxfox.pl. Nasza oferta jako pośrednika kurierskiego dotyczy nadawania przesyłek krajowych i zagranicznych brokerem, których ostateczny koszt ustalany jest indywidualnie. Współpracujemy z największymi firmami w całej Polsce, dzięki czemu możemy zaproponować Ci bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Na szczególną uwagę zasługują nasze tanie przesyłki międzynarodowe, które wyróżniają nas na tle lokalnej konkurencji.

Tanie paczki międzynarodowe

Polscy przedsiębiorcy coraz częściej oferują swoje towary za granicą, przede wszystkim w krajach Unii Europejskiej. Nic dziwnego, w końcu na Zachodzie rynek zbytu jest bardzo duży, a Niemcy, Anglicy czy Holendrzy mają o wiele bardziej zasobne portfele, przez co chętniej robią zakupy. Jako pośrednik i broker kurierski możemy zagwarantować korzystne cenowo nadawanie przesyłek. Jeśli jednak chcesz zainteresować zagranicznych konsumentów swoją ofertą, musisz zapewnić im możliwie tanią i przede wszystkim niezawodną przesyłkę zakupionych towarów. W przypadku międzynarodowych wysyłek kurierskich istnieje zwiększone ryzyko, że paczka zaginie gdzieś po drodze i klient nigdy nie zobaczy zamówionego produktu. Oczywiście w takiej sytuacji firma przewozowa przeważnie jest zobowiązana do reakcji, jednak może to potrwać wiele miesięcy, przez co zniesmaczony klient może w przyszłości zrezygnować z Twoich usług na rzecz lokalnej konkurencji. Dlatego najlepszą opcją jest skorzystanie z usług bezpiecznego brokera kurierskiego, który będzie pośrednikiem między Tobą a firmą nadającą przesyłki. Nawiązując współpracę z pośrednikiem Boxfox.pl, będziesz mógł wysyłać paczki za granicę bez obaw, że coś stanie się z nimi po drodze. Działamy bowiem tylko ze sprawdzonymi kurierami, którzy mają doświadczenie ze zleceniami międzynarodowymi. Przede wszystkim jednak korzystanie z naszych usług kurierskich będzie dla Ciebie naprawdę tanie i bezpieczne, bez względu na to, jak dużo paczek będziesz wysyłać za naszym pośrednictwem. Dzięki temu już nie będziesz musiał dopłacać do zagranicznych przesyłek, co pozwoli Ci utrzymać ceny towarów na zadowalającym dla konsumentów poziomie. Także polscy nabywcy z pewnością docenią polepszenie jakości usług kurierskich, które będą ekspresowe i niezawodne.

Paczka za granicę – jak wybrać najlepszego brokera

Kiedy zdecydowałeś już, że broker kurierski to najlepsza opcja dla Twojej firmy, pozostaje Ci jeszcze wybrać konkretnego usługodawcę. Podobnie jak w przypadku każdej innej branży, tutaj również istnieje duża konkurencja, wśród której niekiedy ciężko jest się rozeznać, szczególnie osobie spoza branży. Bezpieczny pośrednik kurierski ułatwia prawidłowy wybór. Sprawdzając oferty poszczególnych brokerów, przede wszystkim musisz odsiać tych, którzy w swojej ofercie nie posiadają nadawania przesyłek międzynarodowych. Kolejną ważną kwestią jest bardzo dokładne przestudiowanie nie tylko oferty, ale też regulaminu usług. Niestety, często pośrednicy kurierscy nie informują swoich klientów o dodatkowych kosztach, które naliczają w przypadku przesyłki zagranicznej oraz krajowej. Ich propozycja z pozoru może wydawać się tania, jednak po podliczeniu wszystkich dodatków będzie dla Ciebie nieopłacalna. Najczęstszym “dodatkiem” jest doliczenie do kosztów opłaty paliwowej, o której nie było wzmianki w ofercie. Poza tym brokerzy i pośrednicy mogą zażądać od Twojej firmy prowizji z tytułu przelewów błyskawicznych, które są przecież w obecnych czasach podstawową formą rozliczenia z klientem oraz kurierem. W Boxfox.pl od samego początku jesteś poinformowany o wszystkich kosztach usług, dlatego nigdy nie będziesz zaskoczony ceną nadania przesyłki międzynarodowej. Jako doświadczony broker i pośrednik posiadamy także darmowe ubezpieczenie paczek zagranicznych do wysokości 500 zł. Wszystkim odbiorcom naszych usług kurierskich zapewniamy klarowne warunki współpracy oraz formalności ograniczone do absolutnego minimum. W przeciwieństwie do wielu innych brokerów nie wymagamy od Ciebie podpisania umowy na nadawanie paczek zagranicznych, wiemy bowiem, że najwyższa jakość usług jest znacznie lepszym powodem do nawiązania stałej współpracy. Sprawdź ofertę bezpiecznego pośrednika kurierskiego i wysyłaj przesyłki międzynarodowe szybko, pewnie i tanio!

Wysyłaj tanio za granicę z boxfox.pl

Zastanawiasz się pewnie, jak to możliwe, że w przypadku usług brokera przesyłki zagraniczne są tańsze niż bezpośrednio u firmy kurierskiej? To proste, w Boxfox.pl wysyłamy w ciągu roku setki tysięcy paczek krajowych i międzynarodowych, dzięki czemu możemy negocjować z wykonawcami znacznie lepsze ceny, niż oferują oni klientom detalicznym. Dlatego na usługach pośrednika zyskuje właściwie każdy. My, jako broker otrzymujemy zamówienia od przedsiębiorców oraz osób prywatnych, dla których koszt dostawy jest czynnikiem kluczowym. Firmy kurierskie, z którymi prowadzimy stałą współpracę, generują dzięki nam znacznie większe zyski, przez co mogą zaproponować korzystniejsze warunki współpracy. Ty natomiast, jako nasz klient możesz zapewnić sobie bezpieczne nadawanie przesyłki za granicę naprawdę tanio i bez zbędnych formalności! W Boxfox.pl osoby prywatne mają zagwarantowaną najkorzystniejszą cenę przesyłek bez względu na ich ilość, dotyczy to nie tylko wysyłek krajowych, ale też międzynarodowych. Przedsiębiorcy korzystający z naszych usług pośrednictwa mogą natomiast zaoszczędzić nawet 87% kwoty, którą zapłaciliby w przypadku współpracy bezpośredniej z firmą kurierską. Dlatego bez względu na to, jak dużą liczbę paczek nadajesz w ciągu miesiąca, broker to najlepsza opcja dla Ciebie. Prowadzimy stałą współpracę wyłącznie z najlepszymi korporacjami o międzynarodowym zasięgu, przez co nie musisz martwić się, że Twoja przesyłka nie dotrze pod wskazany przez klienta adres. Nasz zasięg obejmuje Niemcy, Szwecję, Wielką Brytanię i wiele innych krajów! Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, a przygotujemy dla Ciebie możliwie najtańszą ofertę nadawania przesyłek brokerem, dostosowaną do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Tanie paczki za granicę z nowym brokerem kurierskim

Chcesz wysłać paczkę międzynarodową tanio i szybko? Nasza oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb! Boxfox.pl to nowy, bezpieczny broker kurierski, dostępny zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Dzięki współpracy z najlepszymi korporacjami zajmującymi się przesyłkami zagranicznymi możemy zaproponować Ci bardzo korzystne warunki cenowe. Bez względu na to, jak dużo paczek planujesz wysyłać w ciągu miesiąca lub roku, u nas najbardziej Ci się to opłaci. Nawiązując współpracę z firmami kurierskimi z Polski oraz Europy, wynegocjowaliśmy bardzo atrakcyjne warunki, co bezpośrednio przekłada się na cenę, jaką zapłacisz u nas. Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty, do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, starając się zaplanować koszt usługi atrakcyjny dla obu stron. Teraz nadajesz przesyłki jeszcze sprawniej i bezpieczniej, korzystając z naszej strony internetowej. Staraliśmy się ograniczyć wszelkie formalności do minimum, abyś nie musiał tracić czasu. Wystarczy kilka chwil, a Twoja przesyłka międzynarodowa będzie nadana i kurier z wybranej korporacji zjawi się po nią pod wskazanym adresem. Masz do dyspozycji kilka rodzajów paczek, różniących się gabarytami.. Pamiętaj też, że w przypadku nadawania przesyłki brokerem poza granice Unii Europejskiej obowiązują inne regulacje celne, dlatego wcześniej polecamy zapoznać się z wykazem towarów zabronionych. Warto mieć też na uwadze, że termin dostawy Twojej paczki do adresata będzie uzależniony przede wszystkim od dystansu, jaki musi ona pokonać. Więcej informacji na ten temat otrzymasz w trakcie składania zamówienia na naszej stronie internetowej.

Broker kurierski Boxfox – paczka za granicę dla firm

Przedsiębiorcy korzystający z brokera kurierskiego Boxfox.pl mogą liczyć na bardzo elastyczne warunki współpracy. Jeśli zajmujesz się sprzedażą detaliczną przez Internet i wysyłasz swoje towary również za granicę, to nasza oferta jest dla Ciebie. Jako bezpieczny pośrednik kurierski przygotowaliśmy tanie przesyłki międzynarodowe do krajów Unii Europejskiej i nie tylko. Zamawiając usługi w imieniu naszych licznych klientów, byliśmy w stanie wynegocjować również dla Ciebie bardzo korzystne koszty dostawy, bez względu na to, jak często będziesz korzystać z naszych usług, będą one zawsze tanie. Dzięki temu będziesz mógł zaproponować znacznie atrakcyjniejsze warunki współpracy osobom robiącym zakupy w Twoim sklepie, w tym darmową przesyłkę. Nadając paczkę za granicę za pośrednictwem brokera, zyskujesz nie tylko niskie ceny, ale też bezpieczeństwo swoich towarów. W naszej bazie kurierów znalazły się wyłącznie firmy sprawdzone, mające duże doświadczenie w dostawach krajowych i międzynarodowych. Z nami nie musisz obawiać się, że Twoja przesyłka zgubi się gdzieś po drodze i nie będziesz wiedzieć, co się z nią dzieje. Tanie wysyłki zagraniczne są monitorowane, w każdej chwili możesz sprawdzić, jaki etap podróży mają już za sobą. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia osoby, która oczekuje za granicą na towar zakupiony w Twoim sklepie. Jeśli masz dodatkowe pytania na temat naszej oferty, koniecznie skontaktuj się z naszą infolinią! Konsultanci chętnie rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i udzielą pomocnych informacji. Sprawdź też cennik naszych usług podstawowych, dotyczący bezpiecznego nadawania przesyłek krajowych i międzynarodowych, obejmujący paczki zwykłe a od 2020 roku także paletowe. Wysyłaj za granicę tanio i szybko korzystając z naszego wsparcia!