Wysyłka zagraniczna bez drukowania etykiety i listów przewozowych | Blog | Boxfox

Wysyłka zagraniczna bez drukowania etykiety i listów przewozowych

12 października 2021

Wysyłka zagraniczna bez drukowania etykiety i listów przewozowych

Jak nadać przesyłkę zagraniczną bez etykiety?

Nie posiadasz w domu drukarki i zastanawiasz się czy będziesz mógł nadać przesyłkę do Włoch, Bułgarii, Austrii lub innego kraju UE? Możesz oczywiście udać się do sąsiada lub punktu ksero, gdzie wydrukujesz etykietę na paczkę. Jednak czy masz na to czas? Jesteś na wakacjach i chcesz wysłać przesyłkę importową z pamiątkami wakacyjnymi, masz wątpliwości czy to możliwe bez drukarki? Dla serwisu Boxfox.pl brak drukarki to nie problem! Przesyłki międzynarodowe na terenie Europy realizujemy z Przewoźnikiem GLS, który zapewnia wydruk etykiet i listów przewozowych w dniu nadania. Warto podkreślić, że przygotowanie etykiet jest bezpłatne! Nadawca powinien tylko przygotować przesyłkę do wysyłki oraz oczekiwać na kuriera w wyznaczonym dniu i przedziale czasowym. Jeśli wysyłający planuje wysyłkę kilku przysyłek do różnych odbiorców, w jednym terminie nadania, koniecznie sprawdź w obecności kuriera poprawność naklejenia etykiet na paczki. Wtedy masz pewność, że każda z przesyłek ma poprawną etykietę. Kurier w dniu nadania przekaże nadawcy dokument potwierdzający wysyłkę. Zachowaj do momentu doręczenia przesyłek potwierdzania nadania. Jest to pokwitowanie świadczące o wydaniu przesyłek kurierowi.  

Nadawaj paczki zagraniczne z domu, miejsca pracy, hotelu… Tani kurier zagraniczny bez drukowania etykiety!

Podjazd kuriera z wydrukowanymi etykietami jest bardzo wygodny szczególnie dla osób, które nadają przesyłki z wybranego przez siebie miejsca, a odbiór był by niemożliwy ze względu na brak drukarki. Z kurierem GLS osoby prywatne nie muszą wychodzić z domu, by nadać przesyłkę. Nie ograniczaj się nadawaj przesyłki również z hotelu, hostelu, prywatnych noclegów, podczas wypoczynku zagranicznego. Importowa przesyłka zagraniczna na pewno będzie tańszą alternatywą dla bagażu lotniczego. Wyślij tanio walizkę kurierem z wakacji, pamiętaj tylko o poprawnym zapakowaniu swojego bagażu.  

Jak zamówić kuriera za granicę bez etykiety i listów przewozowych?

Szukasz taniego kuriera do Włoch, Austrii, Belgii oraz innych krajów UE bez konieczności drukowania etykiety na paczkę? Skorzystaj z serwisu kurierskiego Boxfox.pl który specjalizuje się w przesyłkach międzynarodowych. Łatwo i szybko, a co najważniejsze w najniższej cenie możesz zamówić kuriera online. Wypełnij formularz zamówienia kuriera, opłać usługę kurierską, wygeneruj numer przesyłki i oczekuj na kuriera. Na podstawie podanych danych adresowych oraz parametrów przesyłki wydrukujemy etykietę oraz listy przewozowe na Twoją przesyłkę. Odbieramy przesyłki spod wskazanego adresu nadania.  

Kurier GLS bez drukowania etykiety

Kurier GLS to lider przesyłek zagranicznych w formie wysyłki koperta i paczka. Przewoźnik w swojej usłudze zapewnia wydruk etykiet i podjazd kuriera z listami przewozowymi w dniu nadania. Z Przewoźnikiem GLS masz pewność, że mimo braku drukarki masz pewności że przesyłka zostanie odebrana, bez dodatkowych utrudnień. Pamiętaj tylko że w dniu nadania przesyłka powinna być gotowa – zapakowana do odbioru przez kuriera.  

Nadawaj bez etykiety za granicę, wygodne nadawanie przesyłek z adresu firmowego!

Zaczynasz przygodę z e-commerce lub prowadzisz mały sklep internetowy i szukasz taniego kuriera do Hiszpanii, Niemiec, Austrii? Wysyłaj z nami szybko i ekonomicznie. W Boxfox.pl nie musisz drukować etykiet i listów przewozowych na paczki. Za pośrednictwem Boxfox.pl nadajesz przesyłki do krajów Europy w najlepszych cenach bez podpisywania umowy.