Wyślij przesyłkę w punkcie GLS SzybkaPaczka za granicę | Blog | Boxfox

Wyślij przesyłkę w punkcie GLS SzybkaPaczka za granicę

11 maja 2022

Wyślij przesyłkę w punkcie GLS SzybkaPaczka za granicę

Nadaj paczkę międzynarodową tanio w punkcie GLS SzybkaPaczka/ParcelShop

Za pośrednictwem serwisu kurierskiego BoxFox.pl możesz wysłać przesyłkę zagraniczną w punkcie GLS SzybkaPaczka/ParcelShop. Jest to nowa usługa, którą uruchomiliśmy jako pierwszy broker kurierski w Polsce. Ciągle rozwijamy swoja ofertę i dostosowujemy ją pod odbiorców z branży e-commerce jak również dla klientów indywidualnych, którzy nadają przesyłki zagraniczne okazjonalnie. To szybka i wygodna opcja nadania paczki dla nadawcy. Dogodna lokalizacja punktów nadania, to także troska o środowisko naturalne. Nadając paczkę w punkcie podczas zakupów, spaceru czy podróży do pracy, redukujesz ślad węglowy. Jest to możliwe dzięki dobrze rozwiniętej sieci punktów GLS w Polsce i za granicą, które są blisko Ciebie.  

Do jakich krajów UE możesz wysłać przesyłkę w usłudze GLS SzybkaPaczka/ParcelShop?

Aktualnie w punktach GLS SzybkaPaczka/ParcelShop możesz wysłać paczkę lub kopertę w eksporcie z Polski do krajów: Niemcy, Austria, Belgia, Dania, Irlandia, Luksemburg. Usługa jest również dostępna w imporcie przesyłek z krajów: Niemcy, Austria, Belgia, Dania, Irlandia, Luksemburg do Polski.

Szybka i wygodna wysyłka za granicę, w najniższej cenie.

Nie możesz oczekiwać na kuriera cały dzień, by nadać przesyłkę? Mamy dla Ciebie alternatywę nadania w punkcie! Zostaw paczkę w wybranym punkcie GLS SzybkaPaczka/ParcelShop i ciesz się sprawnym nadaniem. Wyślij paczkę w wygodnym dla Ciebie terminie nadania.

GLS SzybkaPaczka dla Ciebie i Twojej firmy

Szukasz możliwości taniej wysyłki za granicę m.in. do Niemiec, Austrii lub Belgii? Usługa GLS SzybkaPaczka, czyli nadanie przesyłki w punkcie i doręczenie kurierem pod adres odbiorcy, jest właśnie dla Ciebie! Usługę wdrożyliśmy z myślą o osobach prywatnych oraz małych firmach, które wysyłają niewielką ilość przesyłek w skali miesiąca. Teraz możesz nadać pojedyncze przesyłki w punktach GLS za granicę, bez konieczności oczekiwania na podjazd kuriera.

Jak działa usługa GLS SzybkaPaczka?

1. Wejdź na stronę BoxFox.pl i wybierz sposób nadania – „Dostarczę przesyłkę do punktu nadania, nadawca drukuje i nakleja etykietę”.
2. Uzupełnij parametry przesyłki oraz dane adresowe nadawcy i odbiorcy. Wprowadź zawartość przesyłki w informacjach dodatkowych. Wybierz metodę płatności. Opłać usługę kurierską.
3. Wydrukuj etykietę i naklej na przesyłkę. Zwróć uwagę, że druga połowa etykiety to pokwitowanie nadania.
4. Znajdź najbliższych punkt GLS SzybkaPaczka/ParcelShop
5. Zanieś paczkę do punktu GLS SzybkaPaczka/ParcelShop. Nadaj wysyłkę u pracownika punktu nadania. Zachowaj potwierdzenie nadania.
6. Monitoruj drogę swojej przesyłki.
7. Przesyłka zostanie doręczona bezpośrednio do odbiorcy kurierem.