Przesyłki zagraniczne - tanie paczki | Blog | Boxfox

Przesyłki zagraniczne – tanie paczki

12 października 2021

Przesyłki zagraniczne – tanie paczki

Wolny rynek w UE i rozwój Internetu sprawiły, że coraz większa liczba przedsiębiorców prowadzi sprzedaż zagraniczną. Jest to możliwe przede wszystkim dlatego, że mogą oni wysyłać tanie paczki i przesyłki zagraniczne szybko docierające za granicę, co więcej, mogą to robić tanio i bezpiecznie. Umożliwia im to między innymi BoxFo, firma pośrednicząca pomiędzy nadawcami pakunków a kurierem. Dla przewoźnika stanowi ona atrakcyjnego partnera w biznesie, dlatego jest w stanie wynegocjować naprawdę niskie ceny za przesyłki. Właściciele sklepów internetowych, a także przedsiębiorcy współpracujący z kontrahentami zagranicznymi bardzo chętnie korzystają z tej możliwości, gdyż mogąc wysyłać taniej kurierem, mają większy popyt na towary wśród klientów z wielu państw Unii. Z usług firmy korzystają również osoby prywatne, pragnąc wysłać niedrogą przesyłkę mieszkającej za granicą rodzinie lub znajomym. Bezpieczna paczka za granicę jest gwarantowana, a nawet gdyby zaginęła, broker gwarantuje zwrot pieniędzy. Wszystkie przesyłki zagraniczne są bowiem ubezpieczone i jest to już wkalkulowane w opłatę za wysyłkę. Oferta BoxFoxa jest bardzo atrakcyjna, ponieważ bezpieczne i tanie paczki za granicę odprawiane kurierem za jego pośrednictwem szybko docierają do adresata mimo sporych odległości, jakie muszą pokonać. Broker podejmuje współpracę z wieloma firmami kurierskimi w kraju, natomiast za granicą głównym jego partnerem jest firma GLS, której pojazdy szybko poruszają się po najodleglejszych zakątkach Europy. Najważniejszym jednak atutem pośrednika jest to, że są to tanie paczki, dlatego cieszy się on coraz większą popularnością. Ma już nawet grono stałych klientów zainteresowanych zagranicznymi przesyłkami, wśród których największą liczbę stanowią przedsiębiorcy. Dzięki temu, że z kolei oni mogą zaoferować swoim klientom tanią przesyłkę, która jest też w pełni bezpieczna, mają zdecydowanie więcej zamówień i ich obroty rosną, a firmy się rozwijają. Postępuj tak samo i wysyłaj szybko paczki za granicę kurierem, korzystając z atrakcyjnych cen!  

Przesyłki zagraniczne szybko i bezpiecznie

Oferta BoxFoxa jest bardzo atrakcyjna, ponieważ tanie paczki zagraniczne odprawiane za jego pośrednictwem szybko docierają do adresata mimo sporych odległości, jakie muszą pokonać. Broker podejmuje współpracę z wieloma firmami kurierskimi w kraju, natomiast za granicą głównym jego partnerem jest firma GLS, której pojazdy poruszają się po najodleglejszych zakątkach Europy. Najważniejszym jednak atutem pośrednika jest to, że są to tanie paczki, dlatego cieszy się on coraz większą popularnością. Ma już nawet grono stałych klientów zainteresowanych zagranicznymi przesyłkami, wśród których największą liczbę stanowią przedsiębiorcy. Dzięki temu, że z kolei oni mogą zaoferować swoim klientom tanią przesyłkę, mają zdecydowanie więcej zamówień i ich obroty rosną, a firmy się rozwijają.

Tanie paczki za granice

To, czego najbardziej obawiają się klienci, zastanawiając się, czy wysyłka kurierem za granicę jest dobrym rozwiązaniem, to czy ich paczki są bezpieczne i czy ich klienci otrzymają je w przewidzianym terminie. BoxFox gwarantuje, że wszystkie zostaną doręczone szybko, a jeśli przesyłka zaginie, co przecież może się zdarzyć nawet najlepszym, klient otrzyma rekompensatę. Wszystkie pakunki zagraniczne mają bowiem darmowe ubezpieczenie zawartości do wysokości 500 zł. Nie ma znaczenia, czy dany klient jest przedsiębiorcą, czy osobą prywatną decydującą się jednorazowo na tanie usługi, dla wszystkich zasady są takie same. Warto jednak dodać, że przedsiębiorcy często wysyłający swoje wyroby do innych krajów mogą liczyć na korzystną, dedykowaną ofertę współpracy. Firma brokerska BoxFox rozwija się szybko i dynamicznie, dzięki czemu może zaoferować swoim klientom bezpieczne i tanie usługi kurierskie za granicą. Zapewne kooperacja z firmą GLS mającą swoje oddziały na całym świecie znacznie wpłynęła na powodzenie brokera, a także polskich przedsiębiorców i prywatnych klientów pragnących skorzystać z tego, że oferowane im usługi brokerskie są bezpieczne.

Tanie przesyłki zagraniczne

Jeżeli i Ty pragniesz przeprowadzić ekspansję wyrobów swojej firmy na rynki zagraniczne, skorzystaj z okazji i wysyłaj tanio kurierem towar do nowych klientów. Każda paczka jest bezpieczna i dotrze na miejsce w terminie, jaki uzgodnisz z kupującym i z pewnością szybciej oraz niższym kosztem, niż za pośrednictwem poczty. Powszechnie wiadomo, że współpraca z zagranicą jest opłacalna, chociażby dlatego, że społeczeństwo europejskie należy do zamożnych i ma sporą moc nabywczą. Jest to powód, dla którego warto podjąć decyzję o handlu z nimi. W rozwinięciu skrzydeł pomoże Ci właśnie BoxFox, który jednak nie zwiąże Cię ze sobą stałą umową. Zaoferuje Ci natomiast przejrzyste warunki współpracy, bezpieczne i tanie przesyłki za granicę, które Twoi klienci otrzymają najszybciej, jak to tylko możliwe. Wysyłaj za jego pośrednictwem zakupione w Twoim sklepie produkty tak dużo pakunków i tak często, jak tylko zechcesz i buduj swój biznes na mocnych podstawach. BoxFox to rzetelna firma z długoletnim doświadczeniem, która bardzo się stara, aby spełnić oczekiwania swoich klientów i pozwolić im na tanie przesyłki zagraniczne kurierem..

Wysyłaj za granicę tanio i szybko

Masz rodzinę w jednym z unijnych krajów i czasem masz ochotę czymś się z nią podzielić, ale paczka wysyłana pocztą sporo kosztuje? Nie szkodzi, możesz skorzystać w usług BoxFoxa, który z pewnością Cię nie zawiedzie. Wysyłaj najbliższym prezenty za granicę z jego pomocą, bo żadna zagraniczna przesyłka wysyłana za jego pośrednictwem nie kosztuje wiele. Aby zamówić kuriera, wystarczy wypełnić formularz, a po kilku sekundach zorientujesz się, że nie da się już niczego wysłać za granicę taniej. Cena, która pojawi się po wypełnieniu formularza jest ostateczna, nie zawiera żadnych ukrytych kosztów, co więcej, pozwoli Ci nawet trochę zaoszczędzić. Szybkie i tanie paczki zagraniczne kurierem to droga nie tylko do rozwoju wielu biznesów, ale również do podtrzymania więzi rodzinnych.