Przesyłki zagraniczne na Mikołaja | Blog | Boxfox

Przesyłki zagraniczne na Mikołaja

23 listopada 2021

Przesyłki zagraniczne na Mikołaja

Planujesz wysyłkę zagraniczną do rodziny lub znajomych? Chcesz zrobić im niespodziankę na Mikołaja? Zrób to za pośrednictwem Boxfox.pl i wyślij upominek kurierem. Przesyłki zagraniczne na Mikołaja z Boxfox to pewność i najwyższa jakość usług kurierskich w niższej cenie w jednym! Obecna sytuacja w czasie pandemii powoduje, że często rezygnujemy z wyjazdów zagranicznych. Dlatego pokaż najbliższym, że pamiętasz o nich i wyślij im podarunek kurierem międzynarodowym. Nasza oferta obejmuje wysyłkę paczki lub koperty. Dla lekkich drobiazgów m.in. książka, gra komputerowa świetnie sprawdzi się wysyłka w formie przesyłki kopertowej. Natomiast dla większych lub cięższych souvenirów wybierz rodzaj przesyłki – paczka.

Przesyłki zagraniczne na Mikołaja Zagraniczne przesyłki kurierskie, spraw przyjemność bliskim na Mikołaja

Zamawianie taniego kuriera międzynarodowego na Mikołajki

Jeśli chcesz wysłać paczkę lub przesyłkę kopertową za granicę, wykonaj to za pośrednictwem serwisu kurierskiego Boxfox.pl. Z nami wyślesz paczkę najtaniej i bezpiecznie, dzięki darmowemu ubezpieczeniu przesyłek do krajów UE. Zapewne zastanawiasz się jaki będzie koszt wysyłki? Przygotowaliśmy dla naszych użytkowników możliwość szybkiej wyceny, przy pomocy kalkulatora. Do wyceny w kalkulatorze należy wybrać kraj doręczenia, następnie wprowadzić parametry przesyłki – wymiary oraz wagę wysyłki. Jeśli cena będzie dla Ciebie atrakcyjna, to skorzystaj z naszej oferty. Zapewniamy, że o lepszą trudno!

Szybki kurier za granicę na Mikołajki

Jeśli jeszcze nie wybrałeś prezentu na Mikołaja do rodziny lub znajomych mieszkających za granicą, to zrób to jak najszybciej. Mikołaj już 6 grudnia, pamiętaj że musisz doliczyć czas zakupu prezentu, zapakowania oraz wysyłki np. do Belgii, Austrii, czy Holandii. Broker kurierski Boxfox.pl zna potrzeby klientów. Użytkownicy najczęściej cenią sobie szybkość dostawy oraz bezpieczeństwo, w rozsądnej cenie. U nas wszystkie te składowe są połączone, dzięki współpracy z renomowanym przewoźnikiem GLS. Przykładowo przesyłki do krajów sąsiednich Niemiec, Czech i Słowacji zostaną doręczone już w 2 dni robocze, z kolei paczki do Szwecji czy Finlandii około 4-6 dni. Dlatego planując wysyłkę zagraniczną uwzględnij ilość dni transportu wysyłki do odbiorcy.

Przesyłki międzynarodowe na Mikołaja, o czym należy pamiętać.

Zapewne każdy z nas w dzieciństwie adresował, a później wysyłał list do św. Mikołaja. Czy w poprawnym miejscu umieszczałeś/aś dane adresowe? Zamawiając kurier za granicę upewnij się, że poprawne zaadresowałeś paczkę lub przesyłkę kopertową. Zwróć szczególną uwagę na kod pocztowy. Poprawny format kodu jest niezwykle ważny, aby przesyłka została doręczona do adresata bez dodatkowych utrudnień. Przykładowo kod pocztowy do Austrii jest 4-tero cyfrowy, natomiast format kodu pocztowego dla Portugalii aż 7-mio cyfrowy, z kolei kody pocztowe dla Irlandii Północnej rozpoczynają się od przedrostka „BT”. Planując nadanie przesyłki do osób bliskich za granicę zastanów się czy przedmiotowa zawartość paczki lub koperty nie jest wyłączona z transportu. Kurierem za granicę nie można wysłać m.in. – Alkohol – Produkty płynne – Tytoń – Materiały łatwopalne Pamiętaj również o właściwym zapakowaniu swojej przesyłki. Paczkę zapakuj do pudełka kartonowego o kształcie regularnego prostopadłościanu. Przesyłkę kopertową zapakuj do koperty bąbelkowej lub tradycyjnej koperty. Wysyłany przedmiot warto również odpowiednio zabezpieczyć np. poprzez owinięcie folią bąbelkową.