Przesyłki na Węgry | Blog | Boxfox

Przesyłki na Węgry

15 listopada 2021

Przesyłki na Węgry

Przesyłki na Węgry Prowadzisz firmę lub jesteś osobą prywatną i szukasz taniej przesyłki na Węgiery? Postaw na sprawdzony serwis kurierski Boxfox.pl i ciesz się bezpieczną dostawą. Nasza oferta jest najbardziej atrakcyjna na rynku. Znamy potrzeby i oczekiwania klientów indywidualnych oraz sklepów internetowych. Dlatego nie zwlekaj, zamów kuriera zagranicznego do Węgier już dziś!

Paczka do Węgier

Boxfox.pl to doświadczony i sprawdzony broker kurierski, który specjalizuje się w przesyłkach międzynarodowych. Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami kurierskimi, w transporcie samochodowym. Dla przesyłek do Węgier rekomendujemy naszym klientom biznesowym czy okazjonalnym kuriera GLS. Firma kurierska GLS do Węgier gwarantuje najniższą cenę usługi kurierskiej.

Przesyłki kopertowe na Węgry

Skorzystaj z naszej oferty dla przesyłek kopertowych tzw. small parcel. Wysyłka przesyłki w formie koperty jest popularna na Węgry, szczególnie podczas nadawania lekkich przedmiotów czy dokumentów. Bez względu na zawartość przesyłki, z Boxfox.pl usługa kurierska na Węgry będzie tania, szybka i bezpieczna.

Tanie przesyłki na Węgry dla firm

Dzięki naszej owocnej współpracy z firmami kurierskimi na Węgry, zapewniamy najniższe ceny, brak kosztów dodatkowych – wliczone opłaty drogowe i paliwowe dla Twoich przesyłek. W Boxfox.pl nie wymagamy podpisywania umów, zapewniamy stały cennik niezależnie od nakładu. Jesteśmy elastyczni! Z nami rozwiniesz sprzedaż swoich towarów o nowy kierunek – Węgry! Nie ograniczaj się tylko dla sprzedaży krajowej, myśl przyszłościowo i globalnie. Nasza oferta obejmuje eksport oraz import w razie przesyłek zwrotnych. Zapewniamy kompleksową logistykę na trasie Polska-Węgry i Węgry-Polska. Razem z naszym partnerem-kurierem GLS zadbamy o Twoje przesyłki. Dzięki transportowi lądowemu Twoje przesyłki do Budapesztu, Egeru, Debreczyn lub innego miasta na Węgrzech dostarczymy szybko i niedrogo.

Tanie przesyłki na Węgry dla osób prywatnych

Serwis kurierski Boxfox.pl daje możliwość nadania przesyłki na Węgry również dla klientów indywidualnych. Nie musisz wychodzić z domu by wysłać paczkę do rodziny czy znajomego. Całe zamówienie poprzez prosty formularz zamówienia, złożysz na naszej stronie. Po złożeniu zamówienia, masz pełny dostęp do monitoringu, dzięki czemu możesz śledzić statusy nadanej paczki. Dodatkowo, nie martw się o drukowanie dokumentów – etykiet i listów przewozowych na paczkę. Wydruk dokumentów przewozowych jest po naszej stronie. Ty tylko zamawiasz i poprawnie pakujesz przesyłkę przed wysyłką, reszta jest po naszej stronie! Ciesz się bezproblemową wysyłką na Węgry!

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

 
  • Jak zamówić kuriera na Węgry?
Za pośrednictwem serwisu kurierskiego Boxfox.pl możesz szybko i bez formalności zamówić kuriera pod wskazany adres. Całe zamówienie wykonasz online.  
  • Jak zapakować paczkę do Węgier?
Wysyłany przedmiot owiń folią bąbelkową i zapakuj do pudełka kartonowego o kształcie regularnego prostopadłościanu. Jeśli w środku zostały wolne przestrzenie, wypełnij je np. gazetami, ścinkami materiału, kawałkami kartonu.  
  • Jak zapakować przesyłkę kopertową na Węgry?
Przesyłka kopertowa (DOX) powinna być zapakowana do standardowej koperty w przypadku wysyłki dokumentów. Natomiast dla przedmiotów lekkich np. książka, zapakuj do mocniejszej koperty bąbelkowej.  
  • Jaki jest koszt paczki do Węgier?
Koszt przesyłki zagranicznej do Węgier, rozpoczyna się już od 52,55 zł/netto. Koszt przesyłki jest zależny od wagi i wymiarów paczki.  
  • Ile idzie paczka lub koperta na Węgry?
Czas dostawy paczki lub koperty na Węgry to 2 dni robocze.
  • Jak śledzić paczkę na Węgry?
Jeśli nadałeś paczkę na Węgry za pośrednictwem Boxfox.pl, możesz monitorować jej lokalizację. Należy na naszej stronie wejść w zakładkę „Śledzenie przesyłek”, tam wprowadzać numer listu przesyłki.
  • Jak nadać paczkę z Węgier do Polski?
Paczki z Węgier do Polski możesz nadać pośrednictwem serwisu kurierskiego Boxfox.pl. Nasz kurier przyjedzie po paczkę pod wskazany adres.