Porównaj ceny kurierów i paczek do Niemiec! | Blog | Boxfox

Porównaj ceny kurierów i paczek do Niemiec!

4 października 2023

Porównaj ceny kurierów i paczek do Niemiec!

Porównaj ceny kurierów i paczek do Niemiec Masz do wysłania paczkę lub kopertę za granicę i szukasz możliwości zamówienia kuriera w najniższej cenie? Dzięki naszej porównywarce cen dowiesz się, który przewoźnik jest najtańszy, a przede wszystkim jakie usługi zawarte są w standardowej cenie za przesyłkę do Niemiec. Porównaj ceny kurierów i paczek do Niemiec, i wybierz najkorzystniejszą ofertę przesyłki kurierskiej z Boxfox.

Jak działa porównywarka kurierów zagranicznych?

Porównywarka zagranicznej usługi kurierskiej pozwala zestawić kilku kurierów, którzy oferują tą samą usługę i sprawdzić ich ceny. Pozwala to na znalezienie kuriera, który oferuje najtańsza dostawę przesyłki. Użytkownik dzięki filtrom możemy porównać serwis nie tylko pod kątem ceny, ale również innych udogodnień.

Wybierz kraj nadawcy i odbiorcy

Z naszą porównywarką kurierów możesz zamówić usługę kurierską zarówno w eksporcie, jak i w imporcie. Dlatego w formularzu zamówienia wybierz poprawny kraj dla nadawcy i odbiorcy w usłudze międzynarodowej.

Opakowanie i parametry przesyłki oraz usługi dodatkowe

Nasza porównywarka współpracuje tylko z firmami kurierskimi w usłudze standardowej. Dlatego jeśli przygotowujesz paczkę do nadania, pamiętaj że powinna być zapakowana do pudełka kartonowego o kształcie regularnego prostopadłościanu. Z kolei prawidłowym opakowaniem przesyłki kopertowej to: sztywna koperta kurierska, tradycyjna koperta lub koperta bąbelkowa. Dzięki rodzajowi opakowania przesyłki – standardowe, nasza oferta jest najkorzystniejsza na rynku. Wpisz w formularz zamówienia wagę (kg) i wymiary przesyłki (cm) – długość, szerokość oraz wysokość. Po wprowadzeniu parametrów wysyłki otrzymasz szczegółową cenę (brutto) danej usługi kurierskiej. Oczywiście, jeśli skorzystasz z usług dodatkowych np. nadprogramowe ubezpieczenie zawartości przesyłki, cena końcowa zapewne będzie wyższa.

Porównaj kurierów i wybierz sposób nadania przesyłki

Po wprowadzeniu wagi i wymiarów paczki oraz kraju docelowego adresata, otrzymałeś szczegółową wycenę. Koszt usługi kurierskiej w obrocie międzynarodowym możesz obniżyć wybierając tańszy sposób nadania. Mianowicie, nadanie w punkcie danego przewoźnika. To świetna opcja dla osób, które nie chcą przepłacać za wysyłkę oraz cenią sobie elastyczność. Nadaj paczkę w wybranym przez siebie momencie, ciesz się najniższymi stawkami i nie tylko!

Porównywarka paczek międzynarodowych

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną czy prowadzisz firmę, z nami szybko poznasz wycenę paczki zagranicznej oraz porównasz oferty firm kurierskich. Zapraszamy do skorzystania z KALKULATORA SZYBKIEJ WYCENY! Szybko i bez zbędnych umów znajdziesz kuriera do Niemiec, Szwecji lub innego kraju UE w korzystnej cenie.

Paczka do Niemiec – porównaj ceny firm kurierskich

Porównaj u nas ceny firm kurierskiej i zamów najtańszego przewoźnika do Niemiec! Z nami zestawisz stawki dla paczek oraz przesyłek kopertowych u wiodących przewoźników działających na terenie naszych zachodnich sąsiadów. Ponadto, możesz dokonać porównania ceny usługi kurierskiej danego kuriera z opcją nadania spod wskazanego adresu lub za pośrednictwem punktu. Pamiętaj, że wysyłka z nadaniem w punkcie będzie zdecydowanie tańsza. Dodatkową zaletą jest elastyczność nadania. Natomiast w przypadku paczek o dużej wadze rzeczywistej, czy gabarytowej idealnym rozwiązaniem będzie usługa „door to door”.

Paczki do Niemiec – porównaj koszty usługi kurierskiej

Na naszej stronie BOXFOX.PL znajdziesz najtańsze przesyłki do Niemiec. Porównaj cennik oferowany przez firmy kurierskie. Wśród nich warto wymienić lidera przesyłek zagranicznych kuriera GLS. Przewoźnik w zestawieniu z innymi operatorami logistycznymi zapewnia darmowy wydruk listów przewozowych oraz standardowe ubezpieczenie w cenie usługi kurierskiej.

Porównywarka kurierów do Niemiec dla firm

Wysyłasz paczki do Niemiec regularnie? Skorzystaj z naszej porównywarki i dowiedź jak znaleźć najtańszego kuriera dla firm z branży e-commerce. Wprowadź w naszym kalkulatorze wymiary i wagę najczęściej wysyłanych przesyłek. Dzięki temu dowiesz się jaką cenę oferuje dany przewoźnik w cenie standardowej. Następnie poproś o dedykowaną ofertę. Skorzystaj ze specjalnie przygotowanej oferty, która może być niższa nawet o 50%.