Paczka ze Słowacji do Polski | Blog | Boxfox

Paczka ze Słowacji do Polski

19 lutego 2024

Paczka ze Słowacji do Polski

Paczka ze Słowacji do Polski Szukasz możliwości wysyłki paczki ze Słowacji do Polski? Dobrze trafiłeś! Zrealizujemy dla Ciebie transport przesyłki z Bratysławy, Popradu, Koszyc lub innych słowackich miast do Polski. Co więcej, z BOXFOX.PL nadasz paczkę z mniejszych miasteczek i obszarów wiejskich.

Kurier Słowacja – Polska

NADANIE PACZKI ZE SŁOWACJI DO POLSKI zrealizujesz nie tylko szybko, ale także bez dodatkowych formalności. Za pośrednictwem serwisu kurierskiego BOXFOX.PL nadasz paczkę już na następny dzień roboczy, po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Ponadto, nie musisz zakładać konta w serwisie. Ciesz się tanią usługą kurierską dedykowaną dla Ciebie!

Ile kosztuje wysyłka paczki ze Słowacji do Polski?

Nasze ceny dla przesyłek zagranicznych na trasie Słowacja – Polska, są przystępne dla każdego użytkownika. Oczywiście jeśli prowadzisz e-biznes, możesz liczyć na znaczną obniżkę. Jest to związane z regularną wysyłką za naszym pośrednictwem. U nas otrzymasz cennik dedykowany już od 2 paczek w miesiącu! Szybko określisz cenę dostawy paczki do Polski ze Słowacji w naszym kalkulatorze wyceny, wpisując rozmiar(cm) i wagę paczki (kg). Generalnie im cięższa i większa przesyłka, tym droższy będzie koszt wysyłki. Usługa kurierska Słowacja – Polska, w naszym serwisie rozpoczyna się już od 134,64 zł/brutto!

Paczka Słowacja – Polska, śledzenie przesyłki

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia na naszej stronie, otrzymasz powiadomienie z numerem listu przesyłki. Po numerze paczki możesz sprawdzać aktualne jej statuty od momentu nadania do doręczenia. Wystarczy, że wpiszesz go w zakładce ŚLEDZENIE PRZESYŁEK na stronie wybranego przewoźnika. Drugim narzędziem do monitorowania wysyłki jest link trackingowy, który wyślemy do Ciebie na wskazany adres e-mail, po uzupełnieniu szczegółów zamówienia. Zwróć uwagę, że niektórzy przewoźnicy, aby uzyskać pełny dostęp do informacji dla danej paczki, wymagają wpisania dodatkowo kodu pocztowego odbiorcy. Wpisując kod pocztowy dostawy, uwzględnij prawidłowy ich format dla danego kraju adresata.

Czas doręczenia paczki ze Słowacji do Polski

Czas dostawy paczki ze Słowacji do Polski to tylko 2 dni robocze, dla ekonomicznej opcji dostawy kurierem GLS. To świetna propozycja dla użytkowników, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze i jednocześnie szukają szybkiego doręczenia przesyłki.

Usługa kurierska „Door-To-Door” na trasie Słowacja – Polska

Nadanie paczki od naszego południowego sąsiada do Polski, niczym nie różnicy się od krajowej usługi kurierskiej. Przesyłkę ze Słowacji do Polski wyślesz z nami szybko i wygodnie „od drzwi do drzwi”. Mało tego, cena wysyłki będzie niewiele wyższa niż dystrybucja na polskim rynku. Dziś wysyłka przesyłki zagranicznej do Polski ze Słowacji jest banalna. Wszystko dzięki możliwości zamówienia usługi za pośrednictwem serwisów kurierskich tzw. Brokerów. Ich system zleceń jest przygotowany tak, by kilkoma kliknięciami dany użytkownik otrzymał końcową wycenę usługi i zamówił kuriera „z adresu na adres”. Co więcej, bez potrzeby drukowania etykiety.

Jak zapakować paczkę ze Słowacji do Polski?

Chcesz aby Twoja paczka ze Słowacji została doręczona terminowo i bezpiecznie do odbiorcy w Polsce? Dołóż wszelkich starań, by zapakować przesyłkę solidnie do wytrzymałego kartonu, o kształcie regularnego prostopadłościanu. Pozostań z nami i przeczytaj poniżej, o czym należy pamiętać w trakcie pakowania paczki:
 • Dobierz odpowiednie pudełko kartonowe pod względem rozmiaru dla zawartości przesyłki,
 • Najlepiej użyj sztywnego i nowego kartonu o grubych ściankach,
 • Zabezpiecz wysyłany przedmiot materiałami amortyzującymi oraz wypełnij wolne przestrzenie wewnątrz paczki,
 • Jeśli nadajesz kilka przedmiotów, zapakuj je oddzielnie, zastosuj separatory,
 • Zaklej pudełko mocną taśmą pakową, szczególnie dla ciężkich paczek zastosuj szeroką i wzmocnioną taśmę,
 • Umieść etykietę adresową na największym boku opakowania.


Tanie paczki z Słowacji do Polski

Jeśli rozglądasz się za atrakcyjną ofertą możliwości nadania paczki z Słowacji do Polski? Nie czekaj, wejdź na stronę brokera kurierskiego BOXFOX.PL. Następnie wybierz prawidłowy kraj nadania i doręczenia, wprowadź dane swojej przesyłki – wagę (kg) oraz trzy wymiary boków opakowania zewnętrznego (cm) i otrzymaj kompleksową cenę za usługę kurierską.

Tani kurier Słowacja – Polska

Pamiętaj, że gdy zamówisz kuriera Słowacja – Polska za naszym pośrednictwem, nie musisz już martwić się o ukryte dopłaty m.in. opłatę paliwową i drogową. Nasza wycena jest nie tylko czytelna, ale także najtańsza na rynku. Przygotowaliśmy propozycję doręczeń paczek do Polski ze Słowacji, zarówno dla osób prywatny oraz firm z branży e-commerce.

Szybki kurier ze Słowacji do Polski

Często od szybkości dostawy paczki lub dokumentów zależą Wasze interesy, czy zadowolenie kupującego. Postaw na wysyłkę z nami, z gwarancją niezawodnej dostawy. Jeśli Twoja wysyłka nie zostanie doręczona na czas, zwrócimy Ci pieniądze. Zgodnie z regulaminem.

Wysyłka paczki ze Słowacji do Polski – czego nie mogę umieścić w przesyłce?

Pamiętaj, że paczka nadana ze Słowacji do Polski musi spełniać wszystkie warunki regulaminu danego przewoźnika. Rozpoczynając proces przygotowania paczki, sprawdź, czy przedmiot który chcesz wysłać w przesyłce, możesz wysłać wybranym kurierem. Na stronie przewoźników znajdziesz listę towarów wyłączonych z transportu w usłudze międzynarodowej, są to m.in.:
 • Alkohol,
 • Wyroby jubilerskie,
 • Żywność łatwo psująca się,
 • Przedmioty delikatne,
 • Przedmioty żrące,
 • Dzieła sztuki.
Więc, nie warto ukrywać prawdziwej zawartości przesyłki. Nie zastosowanie się do przepisów, może mieć przykre konsekwencję dla nadawcy – kara finansowa, czy nie otrzymanie odszkodowania z tytułu uszkodzenia lub zagubienia wysłanej rzeczy.

Bezpieczna paczka ze Słowacji do Polski

Każda przesyłka nadana za pośrednictwem BOXFOX.PL jest objęta automatycznym ubezpieczeniem do kwoty 500 zł. To świetna informacja dla użytkowników, którzy szukają zapewnienia bezpieczeństwa dla swoich przesyłek. W razie uszkodzenia, zagubienia, czy częściowego ubytku masz pewność, że otrzymasz wynagrodzenie z tytułu strat i szkód oraz innych nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Oferujemy również opcję dla klientów, których przedmiotowa zawartość przesyłki przekracza wartość podstawowego ubezpieczenia. Możesz wykupić dodatkowe zabezpieczenie i bez obaw wydać paczkę kurierowi.

Jak zaadresować paczkę ze Słowacji do Polski?

Jeśli wybrałeś już przewoźnika, który doręczy Twoją paczkę do Polski ze Słowacji, zwróć uwagę na jeden z najważniejszych elementów wysyłki, czyli zaadresowanie przesyłki. Dziś cały proces adresowania wykonasz przy pomocy intuicyjnego formularza zamówienia usług kurierskiej. Wszystkie jego pola uzupełnij dokładnie, bez pośpiechu. Często system sam podpowie Ci jeśli popełniłeś błąd w zapisie kodu pocztowego lub innych danych adresowych. Przypominamy, że właściwy format wszystkich kodów pocztowych dla Słowacji to ciąg 5 cyfr, nie rozłączonych myślnikiem, przykład: 81102. Z kolei dla Polski to zestawienie 5 cyfr, przedzielonych od siebie myślnikiem, przykład: 31-536. Prawidłowe dane nadawcy i odbiorcy gwarantują, że wysyłka zostanie dostarczona terminowo i bez utrudnień. Dlatego po wygenerowaniu numeru listu przesyłki, zweryfikuj zawsze ich poprawność.

Kurier GLS ze Słowacji do Polski

Na rynku kurierskim działa wiele firm, które oferują możliwość wysyłki paczki ze Słowacji do Polski. Zatem, czym konsumenci kierują się podczas wyboru operatora logistycznego? Wydaje się, że główne kryterium wyboru to cena, szybkość doręczenia i poczucie bezpieczeństwa. Dlatego jeśli poszukujesz solidnego kuriera by nadać paczkę do Polski ze Słowacji, postaw na przewoźnika GLS. Firma gwarantuje niedrogą i terminową dostawę przesyłek, nawet w ciągu 48 godzin. Kurier GLS zapewnia wydruk listów przewozowych na Twoją przesyłkę oraz usługę z „adresu na adresu”. To dobra wiadomość dla zlecających, którzy mają do nadania kilka paczek podczas przeprowadzki, czy sklepów internetowych gdzie wygodnie chcemy nadać paczkę z adresu firmy.

Najtańsze przesyłki ze Słowacji do Polski – porównaj ceny kurierów

Jeśli szukasz niedrogiej wysyłki paczki, dokumentów, listu do Polski ze Słowacji, koniecznie porównaj oferty poszczególnych kurierów. Możesz to zrobić jedynie, jeśli skorzystasz z usług brokera kurierskiego. Po wprowadzeniu danych paczki – wagi rzeczywistej (kg) oraz wymiarów (cm), otrzymasz ofertę dostępnych na rynku kurierów. Pamiętaj, że każdy przewoźnik ma inne regulacje związane z wysyłką międzynarodową, są to:
 • Limit dla wagi samej paczki,
 • Inny wzór wyliczenia wagi gabarytowej,
 • Maksymalna kwota ubezpieczenia standardowego oraz dodatkowego,
 • Dostosowanie opakowania do wymogów firmy kurierskiej – karton owinięty folią stretch, przez wybranych przewoźników jest traktowany jako paczka niestandardowa.
Oczywiście, wybór operatora logistycznego należy do Ciebie, w zależności od rodzaju przesyłki, którą planujesz nadać – paczka lub koperta.