Paczka z Chorwacji do Polski | Blog | Boxfox

Paczka z Chorwacji do Polski

3 kwietnia 2024

Paczka z Chorwacji do Polski

Paczka z Chorwacji do Polski

Szukając sposobu na wysłanie przesyłki z Chorwacji do Polski, jesteś w idealnym miejscu! Oferujemy kompleksową usługę transportu przesyłek z takich miast Chorwacji jak Zagrzeb, Split czy Rijeka do Polski. Z BOXFOX.PL masz również możliwość nadania paczki z mniejszych miejscowości oraz terenów wiejskich. Zostań z nami, aby poznać więcej szczegółów!

Kurier Chorwacja – Polska

Nadanie paczki z Chorwacji do Polski przez BOXFOX.PL jest nie tylko szybkie, ale również wolne od zbędnych formalności. Dzięki naszej usłudze kurierskiej, możesz wysłać paczkę już następnego dnia roboczego po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Co więcej, nie wymagamy zakładania konta, by skorzystać z naszych usług. Zapewniamy przystępną cenowo i dedykowaną ofertę kurierską, stworzoną z myślą o Twoich potrzebach!

Ile kosztuje wysyłka paczki z Chorwacji do Polski?

Nasze ceny przesyłek międzynarodowych na trasie Chorwacja – Polska są dostępne dla każdego, a prowadzący e-biznes mogą liczyć na dodatkowe zniżki dzięki regularnemu korzystaniu z naszych usług. Już od dwóch paczek miesięcznie zapewniamy cennik dedykowany. Aby szybko dowiedzieć się, ile kosztować będzie wysyłka Twojej paczki do Polski z Chorwacji, wystarczy skorzystać z naszego kalkulatora wyceny online, wpisując wymiary paczki w centymetrach oraz jej wagę w kilogramach. Zasada jest prosta: im większa i cięższa przesyłka, tym wyższy koszt wysyłki. Nasza usługa kurierska Chorwacja – Polska zaczyna się już od 139,46 zł netto!

Paczka z Chorwacji do Polski, śledzenie przesyłki

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia usługi kurierskiej na naszej stronie internetowej, otrzymasz powiadomienie email z numerem listu przesyłki, co umożliwi Ci śledzenie jej statusu od momentu nadania aż do doręczenia. Aby to zrobić, wystarczy wprowadzić numer paczki w sekcji ŚLEDZENIE PRZESYŁEK na stronie wybranego przewoźnika. Dodatkowo, udostępnimy Ci link trackingowy wysłany na podany adres e-mail, który pozwoli Ci na łatwe monitorowanie wysyłki po wprowadzeniu szczegółów zamówienia. Należy pamiętać, że niektórzy przewoźnicy mogą wymagać dodatkowo kodu pocztowego odbiorcy, aby zapewnić pełny dostęp do informacji o przesyłce. Ważne jest, by przy wpisywaniu kodu pocztowego dostawy, zwrócić uwagę na prawidłowy format kodu dla kraju adresata.

Czas doręczenia paczki z Chorwacji do Polski

Czas dostawy paczki z Chorwacji do Polski, korzystając z ekonomicznej opcji kuriera GLS, wynosi zaledwie 3-4 dni robocze. Jest to idealna oferta dla tych, którzy pragną oszczędzać, nie rezygnując przy tym z szybkiego i niezawodnego dostarczenia swojej przesyłki.

Usługa kurierska „Door-To-Door” na trasie Chorwacja – Polska

Wysyłanie paczek z Chorwacji do Polski jest równie proste jak korzystanie z usług kurierskich wewnątrz kraju. Z naszą pomocą, możesz łatwo i szybko przesłać przesyłkę „od drzwi do drzwi” z Chorwacji do Polski. Co więcej, koszty takiej wysyłki są tylko nieznacznie wyższe niż w przypadku przesyłek krajowych. Umożliwiają to serwisy kurierskie, znane jako brokerzy, dzięki którym można ekspresowo zamówić usługę kurierską, uzyskać kompletną wycenę i zlecić dostawę bezpośrednio pod wskazany adres. Co istotne, nie ma konieczności drukowania żadnych etykiet przewozowych.

Jak zapakować paczkę z Chorwacji do Polski?

Jeżeli oczekujesz, aby Twoja przesyłka z Chorwacji dotarła na czas, w nienaruszonym stanie do odbiorcy w Polsce, ważne jest, abyś odpowiednio przygotował paczkę. Umieść zawartość w mocnym kartonie, o regularnym kształcie prostopadłościanu. Dodatkowo zapoznaj się z naszymi poradami dotyczącymi pakowania – dowiedz się, jak zrobić to należycie:
 • Wybierz karton o odpowiednim rozmiarze, dostosowany do zawartości Twojej przesyłki,
 • Preferowane jest użycie nowego, sztywnego kartonu z grubszych materiałów,
 • Zabezpiecz przedmioty w środku przy użyciu materiałów absorbujących wstrząsy i upewnij się, że wszystkie wolne przestrzenie są wypełnione,
 • W przypadku wysyłania wielu przedmiotów, pakuj je osobno, używając separatorów dla dodatkowej ochrony,
 • Użyj silnej, najlepiej szerokiej i wzmocnionej taśmy pakowej do zaklejenia kartonu, szczególnie przy wysyłce cięższych przedmiotów,
 • Przyklej etykietę z adresem na największą powierzchnię pudełka, by była łatwo widoczna.
Postępując zgodnie z tymi wskazówkami, zwiększasz szanse na bezproblemową dostawę Twojej paczki z Chorwacji do Polski.

Tanie paczki z Chorwacji do Polski

Jeżeli szukasz konkurencyjnej oferty na wysyłkę paczki z Chorwacji do Polski, nie zwlekaj dłużej i odwiedź stronę brokera kurierskiego BOXFOX.PL. Wybierz właściwe kraje – nadania i doręczenia. Wpisz szczegóły przesyłki, takie jak waga (w kilogramach) oraz wymiary zewnętrzne opakowania (w centymetrach) – długość, szerokość i wysokość. Po wprowadzeniu danych wysyłki natychmiast otrzymasz szczegółową wycenę usługi kurierskiej.

Tani kurier Chorwacja – Polska

Korzystając z naszego serwisu do zamówienia usługi kurierskiej z Chorwacji do Polski, możesz zapomnieć o niespodziewanych kosztach dodatkowych, takich jak opłata paliwowa czy drogowa. Oferujemy przejrzystą i jednocześnie najbardziej konkurencyjną cenę na rynku. Nasza oferta dostaw paczek do Polski z Chorwacji jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw z sektora e-commerce.

Szybki kurier z Chorwacji do Polski

Niejednokrotnie terminowość dostarczenia przesyłek czy dokumentów, ma kluczowe znaczenie dla Waszych biznesowych potrzeb lub satysfakcji klienta. Wybierając naszą usługę wysyłkową z Chorwacji do Polski, zapewniamy Ci niezawodne doręczenia. W przypadku, gdy przesyłka nie dotrze w ustalonym terminie, gwarantujemy zwrot pieniędzy, wszystko zgodnie z naszym regulaminem. Warto również porównać na naszej stronie oferty różnych przewoźników, uwzględniając nie tylko czas i cenę dostawy, ale też opinie innych użytkowników. Dzięki temu możesz znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich wymagań.

Wysyłka paczki z Chorwacji do Polski – czego nie mogę umieścić w przesyłce?

Przed nadaniem paczki, zwróć uwagę na zawartość umieszczoną z Chorwacji do Polski, która powinna być zgodna z regulaminem wybranego operatora logistycznego. Zanim przystąpisz do przygotowywania przesyłki, upewnij się, że towary, które planujesz wysłać, są akceptowane przez Twojego kuriera. Na stronach internetowych firm kurierskich dostępne są wykazy produktów, które nie kwalifikują się do przewozu w ramach usługi międzynarodowej. Należą do nich między innymi:
 • Przedmioty kruche i delikatne,
 • Żywność,
 • Substancje żrące,
 • Alkohol,
 • Tytoń,
 • Płyny.
Podanie nieprawdziwych informacji o zawartości paczki jest niewskazane. Nieprzestrzeganie zasad może skutkować nieprzyjemnymi konsekwencjami dla nadawcy, takimi jak sankcje finansowe lub brak możliwości otrzymania odszkodowania za uszkodzenie lub utratę zawartości przesyłki podczas transportu.

Bezpieczna paczka z Chorwacji do Polski

Wszystkie przesyłki wysyłane z Chorwacji do Polski poprzez BOXFOX.PL są automatycznie ubezpieczone do sumy 500 zł, co stanowi dodatkowy atut dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo swoich wysyłek. W przypadku wystąpienia uszkodzeń, utraty lub częściowego braku zawartości, masz zapewnione odszkodowanie za poniesione straty i uszkodzenia, a także inne niespodziewane wydarzenia losowe. Dla osób, których wartość zawartości przesyłki przewyższa standardową sumę ubezpieczenia, dostępna jest możliwość nabycia rozszerzonego ubezpieczenia. Dzięki temu możesz z pełnym spokojem przekazać swoją paczkę w ręce kuriera.

Jak zaadresować paczkę z Chorwacji do Polski?

Po dokonaniu wyboru firmy kurierskiej, która zajmie się dostarczeniem Twojej przesyłki z Chorwacji do Polski, skoncentruj się na jednym z kluczowych aspektów wysyłki – właściwym zaadresowaniu paczki. Obecnie cały proces adresowania możesz przeprowadzić za pomocą prostego w obsłudze formularza zamówienia kuriera. Wypełnij wszystkie wymagane pola starannie i bez pośpiechu. System często automatycznie sygnalizuje ewentualne błędy, np. w pisowni kodu pocztowego czy innych elementów adresu. Warto pamiętać, że w Chorwacji kod pocztowy składa się z pięciu cyfr bez myślnika, np. 23222, natomiast w Polsce kod ten dzielony jest myślnikiem i również zawiera pięć cyfr, na przykład: 80-952. Aby przesyłka dotarła punktualnie i bez problemów, kluczowe jest podanie dokładnych danych nadawcy i adresata. Dlatego, po otrzymaniu numeru listu przewozowego, zawsze sprawdź, czy dane są prawidłowo wprowadzone.

Kurier GLS z Chorwacji do Polski

Wielu przewoźników oferuje transport przesyłek z Osijek, Zadaru, Dubrownika do Polski. Decydując się na konkretnego dostawcę, użytkownicy zazwyczaj kierują się czynnikami takimi jak koszt usługi, czas dostawy oraz gwarancja bezpieczeństwa. Dlatego, jeśli poszukujesz niezawodnego kuriera dla swojej przesyłki do Polski z Chorwacji, rozważ wybór GLS. Firma ta oferuje konkurencyjne ceny i zapewnia dostarczenie paczki nawet w 72 godzin. GLS umożliwia również łatwe wygenerowanie numerów przewozowych online i świadczy usługę dostawy „od drzwi do drzwi”. To rozwiązanie jest wyjątkowo praktyczne dla osób w trakcie przeprowadzki z licznymi pakunkami, jak również dla biznesów e-commerce, które stawiają na komfort i sprawność w procesie dostarczania produktów bezpośrednio z siedziby firmy.

Najtańsze przesyłki z Chorwacji do Polski

Jeżeli planujesz ekonomiczną wysyłkę do Polski z Chorwacji – niezależnie od tego, czy to paczka, dokumenty, czy list – warto rozważyć porównanie cen różnych firm kurierskich. Skorzystanie z usług pośrednika kurierskiego pozwoli na uzyskanie propozycji od dostępnych na rynku dostawców. Należy pamiętać, że poszczególni przewoźnicy mogą stosować różne zasady dotyczące międzynarodowych przesyłek, w tym:
 • Ograniczenia wagowe dla samej paczki,
 • Różne metody kalkulacji wagi gabarytowej,
 • Maksymalne sumy ubezpieczenia podstawowego i dodatkowego,
 • Wymogi dotyczące pakowania, np. karton owinięty folią stretch, może być uznany za paczkę niestandardową przez niektórych kurierów.
Ostateczny wybór firmy kurierskiej zależy od Ciebie i specyfiki wysyłanej przesyłki, czy to będzie paczka, czy koperta.