Paczka z Bułgarii do Polski | Blog | Boxfox

Paczka z Bułgarii do Polski

5 marca 2024

Paczka z Bułgarii do Polski

Paczka z Bułgarii do Polski Aby wysłać paczkę z Bułgarii do Polski, możesz skorzystać z usług pocztowych, bezpośrednio z firm kurierskich lub brokera kurierskiego. Najlepszym sposobem będzie nadanie przesyłki za pośrednictwem pośrednika BOXFOX.PL, który daje możliwość porównania cen usługi kurierskiej na trasie Bułgaria – Polska. Dodatkowo udostępnia wiele udogodnień, dzięki którym tanio i szybko złożysz zamówienie online. Przed wysłaniem paczki upewnij się, że spełnia ona wymogi dotyczące wagi, rozmiaru i zawartości określone przez przewoźnika. Ważne jest także odpowiednie zabezpieczenie paczki, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu.

Kurier z Bułgarii do Polski

Na rynku kurierskim jest wiele firm, które oferują szybkie i niezawodne przesyłki z Bułgarii do Polski, z możliwością śledzenia i komfortowego nadania z adresu na adres. Przed wysłaniem paczki sprawdź dokładnie warunki i koszty przesyłki dla wybranej firmy kurierskiej, aby wybrać najlepszą opcję dla Twoich potrzeb.

Wysyłka paczki z Bułgarii do Polski

ZAMÓWIENIE KURIERA Z BUŁGARII DO POLSKI online jest bardzo proste. Wystarczy kilka kliknięć, aby nadać paczkę bez wychodzenia z domu. Dzięki takiej usłudze można uniknąć kolejek, co oszczędza czas i ułatwia proces wysyłki. Aby zamówić kuriera pod wskazany adres przez serwis kurierski, należy najpierw znaleźć odpowiedniego brokera, który współpracuje z danym przewoźnikiem oferującym usługi wysyłkowe z Bułgarii do Polski. Następnie, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej pośrednika. Po złożeniu zamówienia, pracownik firmy kurierskiej zostanie wysłany, aby odebrać paczkę od Ciebie w wyznaczonym miejscu i dostarczyć ją do Polski w określonym czasie. Warto upewnić się, że podano wszystkie niezbędne informacje w szczegółach zamówienia. Śledź paczkę za pomocą numeru przesyłki, aby mieć pewność, że dotarła bez problemowo.

Przesyłka z Bułgarii do Polski

Wysyłka przesyłek z Bułgarii do Polski za pośrednictwem BOXFOX.PL może być realizowana zarówno dla firm oraz osób prywatnych. W naszej ofercie znajdziesz wiele opcji wysyłki, a wybór odpowiedniej oferty zależy od Ciebie i Twojego budżetu. Jeśli prowadzisz sklep internetowy i wysyłasz swojego produkty regularnie, napisz do Nas. Przygotujemy dla Twojego e-biznesu dedykowaną ofertę, co pomoże Ci obniżyć koszty wysyłki i zwiększyć rentowność Twojej działalności e-commerce.

Koszt wysyłki paczki z Bułgarii do Polski

Jeśli planujesz wysłać przesyłkę z Bułgarii do Polski, istnieje kilka opcji dostępnych, które możesz rozważyć, w zależności od Twoich potrzeb dotyczących czasu dostawy, rozmiaru paczki i budżetu. Koszt wysyłki paczki z Bułgarii do Polski będzie zależał od kilku czynników, takich jak waga paczki, jej rozmiar, wybrany dostawca oraz wybrana opcja dostawy (standardowa czy ekspresowa). Przykładowo, cena wysyłki paczki z Bułgarii do Polski kurier GLS rozpoczyna się już od 168,46 zł/netto, która jest rozsądna, biorąc pod uwagę szybkość dostawy i inne udogodnienia. Aby uzyskać dokładną wycenę kosztów wysyłki paczki z Bułgarii do Polski kurierem GLS lub innym przewoźnikiem, możesz skorzystać z kalkulatora wyceny dostępnego na stronie internetowej BOXFOX.PL. W kalkulatorze będziesz musiał podać kilka informacji, takich jak waga paczki, jej rozmiar, adres nadania i adres docelowy, a następnie zostanie wyświetlona wycena kosztów wysyłki. Warto również upewnić się, czy cena obejmuje wszelkie dodatkowe opłaty, takie jak ubezpieczenie, opłatę paliwową i drogową. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji i wsparcia, skontaktuj się z nami.

Najtańsza wysyłka paczek z Bułgarii

Wysyłka paczek za pośrednictwem brokera kurierskiego może być zazwyczaj tańszą i prostszą opcją w porównaniu do tradycyjnej wysyłki. Po pierwsze, pozwala na porównanie cen różnych kurierów, sposobu nadania i doręczenia. Każdy przewoźnik może oferować różne ceny w zależności od rodzaju przesyłki – paczka, list, koperta z dokumentami itp. Dlatego też, aby uzyskać dokładną wycenę dla Twojej przesyłki, warto skorzystać z kalkulatora cenowego online, podając wszystkie niezbędne informacje dotyczące pakunku. W ten sposób będziesz mógł porównać ceny różnych operatorów logistycznych i wybrać najlepszą opcję dla Twojego „portfela”. Należy pamiętać, że najtańsza opcja może nie zawsze być najlepszą. Przed podjęciem decyzji warto zastanowić się nad swoimi priorytetami i wybrać ofertę, która jest także bezpieczna.

Przesyłki międzynarodowe z Bułgarii do Polski

Popularność przesyłek międzynarodowych z Bułgarii do Polski stale rośnie. Głównym powodem jest rozwój handlu internetowego. Coraz więcej osób w Polsce kupuje towary online z Bułgarii. Ceny produktów i usług w Bułgarii są często niższe niż w Polsce. Dodatkowo w Bułgarii można znaleźć wiele artykułów, których nie ma w Polsce. Najczęściej wysyłane towary z Bułgarii do Polski to:
 • Odzież i ubrania,
 • Elektronika,
 • Kosmetyki,
 • Suche artykuły spożywcze,
 • Części samochodowe,
 • Meble,
 • Zabawki,
 • Sprzęt i akcesoria sportowe.


Szybka dostawa paczek z Bułgarii do Polski

GLS oferuje usługi kurierskie z Bułgarii do wielu krajów w Europie, w tym również do Polski. Czas dostawy zależy od konkretnego miejsca nadania i miejsca docelowego w Polsce, ale zazwyczaj możesz oczekiwać, że paczka dotrze w ciągu 4 dni roboczych. Dlatego jeśli zależy Ci na szybkiej i ekonomicznej dostawie paczki z Bułgarii do Polski, skorzystaj z kuriera GLS.

Czas dostawy paczki z Bułgarii do Polski

Czas dostawy paczki z Bułgarii do Polski może się różnić w zależności od wybranej firmy kurierskiej, metody dostawy oraz odległości między Nadawcą a Adresatem. Zazwyczaj jednak standardowy czas dostawy międzynarodowej paczki z Bułgarii do Polski wynosi 4 dni robocze. Warto jednak skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, aby uzyskać dokładne informacje na temat czasu dostawy, w konkretnym przypadku.

Usługi kurierskie z Bułgarii do Polski

Zanim zdecydujesz się na konkretną firmę kurierską, warto dokładnie przyjrzeć się warunkom usługi kurierskiej, planowanemu czasowi dostawy oraz kosztom wysyłki na trasie Bułgaria Polska, aby wybrać opcję najlepiej odpowiadającą Twoim wymaganiom. Dodatkowo, upewnij się, że Twoja paczka spełnia wszystkie wymogi dotyczące wagi, rozmiaru i zawartości określone przez wybranego przewoźnika. Dlatego, aby znaleźć najlepszą ofertę, skorzystaj z porównywarki cen firm kurierskich. BOXFOX.PL pomaga użytkownikom wybrać najbardziej opłacalny wariant wysyłki oraz uniknąć przepłacania.

Jak wysłać paczkę z Bułgarii do Polski?

Jeśli chcesz zamówić kuriera bez wychodzenia z domu, możesz skorzystać z usług firm kurierskich, które oferują możliwość odbioru przesyłki z Twojego miejsca zamieszkania. Wiele firm kurierskich daję swobodę wyboru dla swoich klientów podczas nadania przesyłki. Na naszej stronie znajdziesz kompletną informację, który przewoźnik oferuje usługę odbioru przesyłki z domu. Złożenie zamówienia możesz zrobić jako użytkownik niezalogowany lub jeśli chcesz i nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się na stronie BOXOFOX.PL. Następnie zamów odbiór przesyłki z Bułgarii do Polski. Wypełnij formularz, podając szczegóły dotyczące przesyłki, takie jak jej rozmiar, waga, adres nadawcy i adres odbiorcy. Wybierz dogodny termin, w którym chcesz, aby kurier odebrał paczkę z Twojego domu. Po wypełnieniu formularza, potwierdź zamówienie płatnością, aby zakończyć proces składania zlecenia. Upewnij się, że przesyłka jest gotowa do odbioru przez kuriera w wyznaczonym terminie. W przypadku przewoźnika GLS, kurier przyjedzie z etykietą, którą będzie trzeba umieścić na paczce. Po odbiorze pakunku, korzystaj z dostępnych narzędzi śledzenia online, aby monitorować status przesyłki i dowiedzieć się, kiedy zostanie dostarczona do odbiorcy w Polsce.

Paczka Bułgaria – Polska, śledzenie przesyłki

Aby śledzić nadaną przesyłkę z Bułgarii do Polski, potrzebujesz numeru referencyjnego lub numeru śledzenia, który otrzymałeś po opłaceniu usługi kurierskiej. Gdy już go masz, wykonaj poniższe kroki:
 • Wejdź na stronę internetową przewoźnika, który obsługuje Twoją przesyłkę. Na stronie głównej powinna być opcja „Śledzenie przesyłek”,
 • Po wprowadzeniu numeru śledzenia, kliknij przycisk „Śledź” lub „Szukaj”, aby rozpocząć proces śledzenia przesyłki,
 • Po wykonaniu powyższych kroków powinieneś zobaczyć aktualny status Twojej przesyłki. Informacje te mogą obejmować datę i czas jej aktualnej lokalizacji.


Jak zapakować paczkę z Bułgarii do Polski?

Przeczytaj poniżej podstawowe czynności, które należy podjąć, aby odpowiednio zapakować paczkę podczas wysyłki Bułgaria – Polska:
 • Wybierz karton o odpowiednim rozmiarze, który pomieści zawartość paczki. Karton powinien być na tyle wytrzymały, aby zapewnić ochronę przedmiotom wewnątrz,
 • Umieść ścinki kartonu, folię bąbelkową lub kawałki styropianu na dnie i bokach kartonu, aby zabezpieczyć zawartość paczki przed ewentualnymi wstrząsami,
 • Ułóż przedmiot centralnie w środku paczki i zablokuj go, tak by nie przemieszczał się podczas transportu,
 • Jeśli w paczce pozostają puste miejsca, wypełnij je dodatkowymi materiałami wypełniającymi,
 • Zamknij karton taśmą pakową,
 • Naklej wspólnie z kurierem etykietę na najdłuższym boku paczki, przyciśnij ją, aby dokładnie przylegała.


Wysyłka paczki z Bułgarii do Polski – czego nie mogę umieścić w przesyłce?

Podobnie jak w przypadku wielu innych krajów, istnieją pewne ograniczenia dotyczące tego, co można umieścić w przesyłce wysyłanej z Bułgarii do Polski. Ograniczenia te mogą obejmować:
 • Przedmioty niebezpieczne, łatwopalne, wybuchowe,
 • Żywe zwierzęta i rośliny,
 • Produkty spożywcze,
 • Przedmioty wartościowe,
 • Przedmioty delikatne.


Odprawa celna paczki z Bułgarii do Polski

Przesyłki między krajami Bułgaria – Polska podlegają tzw. zasadą swobodnego przepływu towarów, co oznacza, że nie ma potrzeby przeprowadzania formalnej odprawy celnej, ani płacenia cła. W praktyce oznacza to, że wysyłając paczkę z Bułgarii do Polski, nie ma konieczności wypełniania dodatkowych dokumentów celnych. Niemniej jednak, warto zawsze upewnić się, czy paczka spełnia wszystkie wymagania dotyczące przesyłek międzynarodowych, a także czy nie ma dodatkowych ograniczeń, czy wymagań specyficznych dla danego rodzaju towaru. W razie wątpliwości najlepiej skonsultować się z naszym działem obsługi klienta, który udzieli bardziej szczegółowych informacji na temat wysyłki paczek z Bułgarii do Polski.

Kurier GLS z Bułgarii do Polski

Kurier GLS oferuje usługi przesyłek międzynarodowych, w tym z Bułgarii do Polski. Korzystając z usług kurierskich GLS, można wysłać paczkę oraz kopertę z Bułgarii do Polski w sposób szybki i niedrogi. Aby skorzystać z usług kurierskich GLS, należy wejść na stronę internetową BOXFOX.PL i nadać paczkę za naszym pośrednictwem. Przewoźnik zapewnia w atrakcyjnej cenie usługę door-to-door oraz wydruk dokumentów przewozowych. Możesz mieć pewność, że przesyłka zostanie dostarczona bezpośrednio do wskazanego miejsca docelowego w wygodny i bezpieczny sposób. Jeśli w dniu doręczenia odbiorcy nie będzie pod wskazanym adresem, nie martw się. Przesyłka zostanie przekierowana do punktu odbioru GLS SzybkaPaczka.