Jak szybko, tanio i bezpiecznie wysłać paczkę do Niemiec | Blog | Boxfox

Kurier do Niemiec. Jak szybko, tanio i bezpiecznie wysłać paczkę do Niemiec?

15 lipca 2023

Kurier do Niemiec. Jak szybko, tanio i bezpiecznie wysłać paczkę do Niemiec?

 Jak szybko, tanio i bezpiecznie wysłać paczkę do Niemiec? Chcesz sprawić niespodziankę swoim najbliższym i dostarczyć im coś rodzimego do Berlina, Monachium, Dortmundu czy Hamburga? A może prowadzisz sklep internetowy i szukasz taniego sposobu na dostarczenie paczek do swoich klientów w Niemczech? Boxfox przygotuje dla Twojej firmy dedykowaną ofertę. Przeczytaj poniższy poradnik i dowiedz się jak tanio i szybko zamówić kuriera do Niemiec.

Jak zapakować paczkę do Niemiec?

Paczkę do Niemiec należy zapakować tak samo jak przesyłkę krajową lub w inne rejony świata. Należy przygotować pudełko kartonowe, zabezpieczyć przedmiot, wypełnić wolne przestrzenie, starannie zakleić paczkę taśmą oraz nakleić poprawnie etykietę. Pamiętaj, że odpowiednie zapakowanie przesyłki jest bardzo ważne, dlatego jeżeli nie jesteś pewien jak we właściwy sposób zapakować paczkę, skorzystaj z naszego poradnika Jak prawidłowo zapakować paczkę?

Ile kosztuje paczka do Niemiec?

Cena przesyłki jest uzależniona od wagi i wymiarów paczki dlatego w pierwszej kolejności dokładnie ją zważ i zmierz (wysokość, szerokość i długość paczki). Koszt usługi zależny jest również od opakowania, które może być standardowe (prostopadłościan) lub niestandardowe (kształt okrągły, owalny itp.) Pamiętaj, że paczka z opakowaniem standardowym jest tańsza. Przykładowa paczka do Niemiec o wadze 5 kg kosztuje już 41,90 zł/netto, a czas jej doręczenia to nawet do dwóch dni roboczych, licząc po dniu nadania. Incydentalnie ze względu na Święta, dni wolne czas doręczenia może się wydłużyć.

Jak zamówić kuriera do Niemiec?

Paczkę do Niemiec możesz zamówić bez wychodzenia z domu i to w zaledwie kilka kliknięć myszką, które możesz wykonać na przykład podczas popijania popołudniowej kawy. W pierwszej kolejności uzupełnij dane paczki: wagę, wysokość, szerokość, długość i rodzaj opakowania. Upewnij się, że kraj odbioru to Niemcy i kliknij: wyceń. Kolejno uzupełnij informacje dodatkowe, dane adresowe, wybierz sposób płatności i opłać zamówienie, a my w serwisie Boxfox niezwłocznie zatroszczymy się o Twoją przesyłkę. Zamówienia składane poprzez stronę przyjmujemy siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – zapraszamy do korzystania z naszych usług!