Tanie i szybkie przesyłki do Luksemburga | Blog | Boxfox

Kurier do Luksemburga – tanie i szybkie przesyłki do Luksemburga

27 sierpnia 2021

Kurier do Luksemburga – tanie i szybkie przesyłki do Luksemburga

Luksemburg, w skrócie…

Wielkie Księstwo Luksemburga położone w sercu Europy Zachodniej, graniczy z takimi krajami jak: Belgia, Francja, Niemcy. Luksemburg jest członkiem Unii Europejskiej, mieszka tam około 610 000 mieszkańców. Jest to jedno z najmniejszych Państw w Europie, jednak ze względu na wysokie PKB, jest jednym z zamożniejszych państw Świata. Główne miasta w Wielkim Księstwie Luksemburga to: Luksemburg (Luxembourg) – obecnie największe miasto oraz stolica kraju, kolejno: Esch-sur-Alzette, Differdange, Dudelange, Petange. W Luksemburgu znajdziemy połączenie kultury niemieckiej oraz francuskiej i właśnie z tych krajów co roku przybywa najwięcej turystów. Szacuje się, że w skali roku to „Małe Państwo” odwiedza około 5 milionów urlopowiczów. Głownie atrakcje turystyczne Luksemburga to: Katedra Notre Dame, Zamek Vianden, Pałac Wielkich Książąt w Luksemburgu, Adolphe Bridge oraz wiele innych.

Paczki do Luksemburga

Jak podają statystyki handel to główny sektor gospodarki w tym kraju. Firmy działające na terenie Luksemburga poprzez wymianę towarów z krajami UE budują swoją siłę gospodarczą. Podmioty gospodarcze Luksemburga chętnie importują towary do swojego kraju. Dlatego jeśli prowadzisz firmę i zastanawiasz się nad otworzeniem swojej e-sprzedaży na rynki krajów UE to Luksemburg jest właśnie dla Ciebie! Pamiętaj, że Luksemburg jest jednym z najbogatszym krajów Świata, dzięki czemu Twoja marża na dane produkty może być wyższa niż w obrocie krajowym. Nie ograniczaj się wyłącznie do rodzimego rynku sprzedaży!

Jak zamówić kuriera do Luksemburga?

Jeśli przystosowałeś swój sklep internetowy m.in. wersja językowa e-sklepu, obsługa klienta, płatności, nie zapomnij o logistyce dostaw Twoich przesyłek. W obecnym czasie pandemii poszukujemy przesyłek od drzwi do drzwi. Jest to szczególnie istotne nie tylko dla firm, ale również osób prywatnych. Praca zdalna przyczyniła się do wzrostu nadań przesyłek z domu oraz doręczeń pod wskazany adres.

Jak wysłać paczkę do Luksemburga? W pierwszej kolejności rozpocznij od przygotowania przesyłki. Przygotuj odpowiednie pudełko kartonowe dostosowane do Twojego przedmiotu. Zabezpiecz dokładnie wysyłany towar, tak by ekspresowo i bezpiecznie przesyłka została doręczona do odbiorcy. Zamknij dokładnie opakowanie kartonowe taśmą, dokonaj pomiarów gabarytu i wagi paczki. Idź dalej… złóż zamówienie szybko, bez wychodzenia z domu. Uzupełnij formularz zamówienia – wprowadź: wagę, wymiary przesyłki oraz dane adresowe nadawcy i odbiorcy. Na koniec wpisz zawartość przesyłki i przejdź do płatności. Po opłaceniu otrzymasz na adres mailowy numer zamówienia i numer listu przesyłki. Następnego dnia roboczego kurier z wydrukowanym listem przewozowym odbierze od Ciebie przesyłkę. Ciesz się ekonomiczną i ekspresową przesyłką do Luksemburga, którą zamówiłeś błyskawicznie, bez wychodzenia z domu.

Koszt przesyłki do Luksemburga

Koszt przesyłki do Luksemburga generuje waga oraz wymiary. Wprowadź dane zgodnie ze stanem rzeczywistym. Ceny paczek do Luksemburga rozpoczynają się już od 65,50 zł/netto. Koszt obejmuje już opłaty paliwowe, wydruk etykiet, usługę „door to door”. Najtaniej wyślesz przesyłkę do Luksemburga w opakowaniu kartonowym o kształcie regularnego prostopadłościanu.

Jak monitorować przesyłkę do Luksemburga?

Każdy nadawca chce monitorować swoją przesyłkę. Może to zrobić już od momentu przekazania przesyłki kurierowi. Co jest Ci potrzebne aby śledzić swoją paczkę do Luksemburga? Potrzebujesz wyłącznie numer listu przesyłki! Wprowadź ten numer i sprawdź gdzie jest obecnie Twoja paczka. Monitoring jest możliwy na komputerze stacjonarnym oraz urządzeniach mobilnych. Czas doręczenia przesyłki do Luksemburga to około 3 dni robocze, dzięki temu możesz przewidzieć jej termin dostawy.

Szybka i bezpieczna paczka do Luksemburga

Serwis kurierski Boxfox zapewnia ekspresową i ekonomiczną wysyłkę paczek do Luksemburga. Gwarantujemy niską cenę oraz ubezpieczenie w kosztach transportu przesyłki. Oczywiście istotne jest również zapakowanie przesyłki przez nadawcę, dlatego jeśli szukasz więcej informacji jak poprawnie zapakować przesyłkę – przeczytaj i sprawdź. Jesteśmy elastyczni na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dlatego jeśli prowadzisz sklep online lub jesteś osobą prywatną, wysyłasz przesyłki regularnie lub okazjonalnie koniecznie napisz do nas. Znajdziemy dla Ciebie dedykowane rozwiązane.