Kurier bez umowy za granicę - szybka wysyłka | Blog | Boxfox

Kurier bez umowy za granicę – szybka wysyłka

12 października 2021

Kurier bez umowy za granicę – szybka wysyłka

Jeśli interesuje Cię szybki kurier bez umowy za granicę, to skorzystaj z serwisu BoxFox! Proponujemy wygodne usługi kurierskie dla firm, które chcą przesłać paczkę do innych krajów bez konieczności zawierania długoterminowych umów. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz liczyć na atrakcyjne ceny przesyłek, prosty sposób zamawiania kuriera, a także szybkie i niezawodne dostarczenie paczki pod wskazany adres.

Szybka wysyłka za granicę bez umowy – doskonałe rozwiązanie dla firm

Coraz więcej przedsiębiorstw nawiązuje relacje handlowe z partnerami za granicą. Wiąże się z tym konieczność wysyłania różnego rodzaju paczek do innych krajów, w czym najlepiej sprawdzają się usługi kurierskie. Korzystanie z nich wymaga jednak zawarcia długoterminowej umowy oraz zadeklarowania określonej liczby przesyłek w ciągu miesiąca. Takie warunki nie są korzystne, gdy firma wysyła paczki nieregularnie. W takim przypadku sprawdza się szybki i bezpieczny kurier bez umowy za granicę, którego w prosty sposób można zamówić w serwisie BoxFox.

Wysyłka za granicę bez umowy – jak skorzystać z usługi kuriera?

Nadanie paczki w serwisie BoxFox odbywa się w wygodny sposób całkowicie online. Twoja firma nie musi zawierać w tym celu żadnej umowy. Wystarczy, że przygotujecie przesyłkę i wypełnicie prosty formularz na stronie naszego serwisu, a następnie zaakceptujecie warunki i wycenę usługi. Kurier przyjedzie do Twojej firmy odebrać paczkę, dostarczając dokumenty przewozowe oraz etykietę na opakowanie. W ramach usług proponujemy wysyłkę paczek bez umowy z każdego miejsca w Polsce do niemal wszystkich krajów na całym świecie.