GLS Polska otwiera nowe oddziały | Blog | Boxfox

GLS Polska otwiera nowe oddziały

8 grudnia 2022

GLS Polska otwiera nowe oddziały

GLS Poland należące do Grupy GLS, rozbudowuje swoją sieć filii. W ostatnim czasie Przewoźnik otworzył magazyn w Jaworznie 43-600, przy ul. Chopina 94. Oddział w Jaworznie będzie realizował nadania i doręczenia przesyłek krajowych i zagranicznych na obszarze Jaworzna, Mysłowic i Bukowna.

Kolejną inwestycją w południowej części Polski to otwarcie oddziału w Ogrodzieńcu 42-440, przy ul. Kościuszki 107 D. Filia będzie obsługiwała rejon Ogrodzieńca, Dąbrowy Górniczej, Kluczy, Zawiercia, Pilicy i Żarnowca.

Nowa filia, która ma wspomóc już istniejące filie Gdańsk-Straszyn, Starogard-Rywałd oraz Olsztyn, powstała w Elblągu 82-300, przy ul. Lotnicza 4e. Jest to największa z nowo powstałych filii GLS, która będzie realizowała ponad 2 000 przesyłek dziennie. Każdy z magazynów posiada bramy kurierskie oraz bramy rozładunkowo-załadunkowe.

W odpowiedzi na wyzwania rynku e-commerce, Przewoźnik GLS w ostatnim czasie zwiększył ilość filii oraz punktów GLS SzybkaPaczka, których jest już blisko 5 000. Rozwój bazy logistycznej na pewno pozytywnie wpłynie na jakość i szybkość nadań oraz doręczeń przesyłek, zarówno w obrocie krajowym i międzynarodowym.