GLS FlexDeliveryService możliwy już w Szwecji i Włoszech! | Blog | Boxfox

GLS FlexDeliveryService możliwy już w Szwecji i Włoszech!

12 września 2021

GLS FlexDeliveryService możliwy już w Szwecji i Włoszech!

Branża KEP ciągle się rozwija, by wyjść naprzeciw wymaganiom swoich klientów. Zagraniczne przesyłki kurierskie stały się coraz bardziej popularne, co widać nie tylko w branży e-commerce ale również w wysyłce okazjonalnej dla osób prywatnych. Dlatego wszystko wskazuje na to, że liczba przesyłek eksportowanych oraz importowanych będzie rosła z roku na rok.  

Kurier GLS do Szwecji, Kurier GLS do Włoch

GLS jako lider branży kurierskiej w przesyłkach międzynarodowych, uruchomił usługę wygodną dla odbiorcy, mianowicie FlexDeliveryService w krajach: Szwecja oraz Włochy. Dotychczas elastyczna dostawa była możliwa w większości krajów UE (m.in. Niemcy, Austria, Belgia, Francja, Holandia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Finlandia, Irlandia, Węgry, Włochy, Luksemburg, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania).  

Przesyłki do Szwecji i Włoch, udogodnienia dla odbiorców

Adresat za sprawą FlexDeliveryService może wygodnie oraz szybko wybrać czas doręczenia, miejsce i sposób dostawy. Funkcjonalność wpłynie pozytywnie na proces doręczenia przesyłek zagranicznych do Szwecji i Włoch. Ponadto elastyczna dostawa zwiększy zainteresowanie wśród sklepów internetowych, które dostarczają swoje towary właśnie do Szwecji i Włoch.  

Czy usługa GLS FlexDeliveryService jest darmowa?

Funkcjonalność elastycznej dostawy jest bezpłatna dla nadawcy i odbiorcy, dzięki czemu osoby prywatne oraz e-sklepy mogą się cieszyć tanią wysyłką do Szwecji oraz Włoch.