COVID-19 a przesyłki zagraniczne | Blog | Boxfox

COVID-19 a przesyłki zagraniczne

27 sierpnia 2021

COVID-19 a przesyłki zagraniczne

Epidemia koronowirusa stała się bez wątpienia precedensem o którym będziemy pisać w książkach do historii. Załamanie widoczne na rynkach, zamknięte miasta oraz fabryki w połączeniu ze znacznym spadkiem konsumpcji mocno odbiły się na łańcuchu dostaw i branży kurierskiej.

Opóżnienia w dostawie przesyłek zagranicznych stały się faktem. Z drugiej jednak strony po zamknięciu się centrów handlowych oraz sklepów stacjonarnych, handel w internecie przeżywa prawdziwy rozkwit. Nikt z nas nie wie jak będzie wyglądała gospodarka za kilka miesięcy, natomiast jedno jest pewne – sklepy które sprzedają przez internet a zwłaszcza takie, których duża część przesyłek trafia za granicę będą miały znacznie większe szanse przetrwania kryzysu dzięki dywersyfikacji rynków zbytu.

Internet to poteżne narzędzie, którego moc najlepiej widać w obecnych czasach, kiedy to większa część zarówno pracy jak i handlu odbywa się zdalnie. Wysyłając przesyłki zagraniczne z BoxFox masz zawsze pewność, że Twoja firma otrzymuje świetną ofertę oraz najlepszą na rynku obsługę klienta o czym świadczą opinie o nas: https://www.opineo.pl/opinie/boxfox-pl

BoxFox jako jedna z niewielu firm na rynku oferuje odbiór przesyłki przez kuriera w cenie, a także doręczenie pod wskazany adres za granicą bez konieczności wychodzenia odbiorcy z domu. Dostawa do domu jest oferowana w większości przypadków, poza niektórymi wyjątkami np. Szwecja – gdzie przesyłka jest doręczana do parcel shopu.

Skontaktuj się z nami w sprawie wysyłek zagranicznych