BoxFox i GLS: partnerzy w Twoim sukcesie | Blog | Boxfox

BoxFox i GLS: partnerzy w Twoim sukcesie

27 sierpnia 2021

BoxFox i GLS: partnerzy w Twoim sukcesie

Obecnie o sukcesie i przewadze firmy nad konkurencją często decyduje sprawna logistyka. Klienci, gdy zamówią towar, chcą mieć go jak najszybciej u siebie. Dlatego, jeśli zajmujesz się sprzedażą internetową lub prowadzisz inną działalność, wybierz kuriera, który ma duże doświadczenie na rynku i można mu zaufać. GLS to międzynarodowa firma logistyczna, która świadczy usługi w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Zapoznaj się z dalszą częścią artykuły i przekonaj się, jakie korzyści osiągniesz, stawiając na sprawdzonego operatora.

Tanie przesyłki kurierem GLS

Jeśli chcesz zoptymalizować koszty związane z wysyłką towarów, postaw na pewną firmę, która oferuje wysoką jakość usług w rozsądnej cenie. GLS to znana i ceniona międzynarodowa marka, od wielu lat prowadząca działalność w obszarze logistyki. Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do przedsiębiorstw z sektora e-commerce oraz innych podmiotów, które wysyłają dużą ilość towarów. Operator dysponuje rozbudowaną siecią transportową oraz magazynami centralnymi, dzięki czemu może zagwarantować szybki odbiór paczek oraz ich dostarczenie pod wskazany adres. Poza tym firma posiada blisko 1500 punktów GLS ParcelShop, w których można pobrać lub nadać tanią przesyłkę bez konieczności oczekiwania na kuriera. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, w szczególności, gdy pilnie potrzebujesz jakiegoś towaru.

Sieć oferuje również wiele praktycznych narzędzi oraz usług, które ułatwią Ci codzienną pracę związaną z logistyką. Obejmują one m.in.:

1. Moduł śledzenia przesyłek GLS,
2. Wysyłki za pobraniem,
3. Dostarczenie dokumentów zwrotnych,
4. Ubezpieczenie towarów.

Możesz w ten sposób na bieżąco monitorować przesyłkę i mieć pełną kontrolę nad dostarczeniem jej do klienta.

GLS przesyłki zagraniczne

Wybór kuriera, który prowadzi działalności w wielu krajach, jest obecnie koniecznością. Członkostwo Polski w Unii Europejskiej oraz szeroka współpraca gospodarcza ze Stanami Zjednoczonymi sprawia, że o przewadze konkurencyjnej decyduje ekspansja na rynki zagraniczne. W ten sposób przedsiębiorstwo może się ciągle rozwijać, współpracując ze sprawdzoną siecią kurierską.

Dlatego warto postawić na GLS, przedsiębiorstwo, które prowadzi działalności w 42 krajach europejskich oraz Stanach Zjednoczonych. W każdym z tych państw znajduje się rozbudowana infrastruktura logistyczna, obejmująca:

centralne magazyny, do których dowożone są przesyłki i następnie rozdzielane na poszczególne rejony,
bazy transportowe – paczki dystrybuowane są samochodami, drogą lotniczą oraz morską.

Jednak renomę GLS budują przede wszystkim pracownicy. Są to w pierwszej kolejności odpowiednio przeszkoleni kurierzy, spedytorzy, kierownicy magazynów, którzy mają olbrzymią wiedzę na temat procesów logistycznych oraz wieloletnią praktykę w zawodzie. Dzięki temu przesyłki praktycznie zawsze dochodzą na czas, a wszelkie reklamacje są na bieżąco rozpatrywane.

Dlaczego wysyłki brokerem są tańsze?

Sieć GLS współpracuje również z brokerami, którzy w jej imieniu proponują działalność kurierską. Skorzystanie z oferty pośrednika jest bardzo korzystne. Dostosowuje on bowiem standard usług do wymogów międzynarodowego przewoźnika, a jednocześnie oferuje niskie ceny za wysyłkę. Jak to możliwe? Broker współpracuje z wieloma podmiotami, dlatego może wynegocjować atrakcyjne stawki dla siebie oraz swoich klientów. Gdyby natomiast właściciel małej firmy zgłosił się bezpośrednio do międzynarodowej firmy kurierskiej, nie mógłby liczyć na tak korzystne ceny za usługi.

Wysoka jakość w niskiej cenie

Jeśli prowadzisz firmę na rynku krajowym lub wysyłasz towar za granicę, postaw na naszą ofertę. Jesteśmy brokerem kurierskim (https://www.boxfox.pl/oferta-dla-firm), który współpracuje z siecią GLS. Proponujemy zatem wysoki standard usług, ale w niskich cenach. Wybierając sprawdzonego pośrednika, masz pewność, że paczki zagraniczne dotrą na czas pod wskazany adres. Pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes, dzięki czemu osiągniesz przewagę rynkową nad konkurencją. Zaufaj więc kurierom GLS i wybierz ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań, która umożliwia śledzenie przesyłek.